Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Extrem de stupid sa spui asa ceva, din moment ce CFR Cluj avea avantaj de 14 puncte peste FC FCSB la momentul incheierii sezonului regulat, desi FC FCSB a dominat orice clasament privind greselile de arbitraj PRO.
Ti-am dat un ''like'' in semn de respect, chiar nu am vrut sa-l jignesc pe copil, a fost doar o greseala de tastare, sincer... Dar, la fel de sincer, era de-a dreptul caraghios in ipostaza aia in care sarea si striga ''Steaua'' sus si jos... Respect!
Ce de socoteli?!Doar se știe ca fcsb are multe„avantaje”!Recunoscute,dar mai ales,multe nerecunoscute!Dar cel mai mare„avantaj”-NESPERAT-este forma deplorabila a CFR-cu motorul gripat(Deac),cu„vestiarul”in aer și cu un antrenor obtuz!
Nu fi rău! Înțeleg că nivelul tău de panică e aproape de 100 de procente, dar să încerci să batjocorești pe unul dintre cei mai buni fotbaliști români la ora actuală, e trist/amuzant. Crezi că lui Tavi Popescu îi pasă că îl numești “Tava”?! Fii și tu mai inventiv! Altfel pari prost! :) . Steaua câștigă campionatul anul ăsta. Craiova pe doi, CFR probabil pe trei.
iti place cum se acuza albitrii? altii nu intra in careu si vor penaltiuri si rosii :))) cel mai frumos e ca nu am primit nici macar penaltiuri si rosiile care au fost. cu arbitraj corect, steaua era campioana cu 5 etape inainte de playoff
De ce nu? Altora le-a mers "la infinit" cu mizeria de arbitraje - pe care lumea nu le uită, spre deosebire de presa sportivă ***. Băi, e (foarte) posibil ca Universitatea să nu mai poată bate pe CFR la Cluj în PlayOff-ul ăsta (așa cum a făcut-o în anii trecuți) dar pe Fcsb ar fi minunat să o bată și în Craiova - indiferent de suspendări și brigada de arbitraj.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa atatea cantece consacrate de digi-gsp urmeaza la finalul campionatului si prohodul titlului.
Pai au jucat inferioritate numerica pentru ca Steaua/FCSB are jucatori foarte tehnici care-si elimina adversarul direct, iar acesta este obligat sa-l faulteze pentru ca daca n-o face e belea. Poate iesi gol sau o faza foarte pericoloasa pentru poarta lor. Este c-ai priceput acum? :))
Nu prea au relevanta statisticile InStat, din moment ce FC FCSB a jucat in superioritate numerica in 3 din cele 5 partide.
Esti prost de puti, frustratule!!!! Cineste ce spune unul dintre cei mai mari adversari, ca sa nu spun dusmani al Stelei/FCSB, Mircea Lucescu. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.