Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Foarte frumos...pacat ce a doar gargara...si pacat ca sunt atatia care chiar cred...si domnule stoichita...noi nu ne dorim o participare in CL de pe locul 2 cu 4 blaturi facute in ultimele etape. inteleg ca pe voi va intereseaza banii din CL si nu mai conteaza ca ne facem de ras acolo. Per noi ne imntereseaza si Cupa Romaniei, ne intereseaza sa batem pe dinam0 si campionate castigate nu un loc 2 care ne duce in UCL si atat!!! oricum astea sunt doar 2-3% din problemele care sunt la club acuma...
Stoichita un om si un antrenor SENZATIE....Am AVUT ONOAREA de a sta 15 min la povesti intr-un hotel din bistrita la meciul de cupa si va spun sincer este ceva ce i se potriveste STELEI....DIN SATU MARE SUNT CU SUFLETUL ALATURI DE TOTI STELISTI.....TRE SA NE UNIM
Domnule Stoichita sunteti printre cei mai buni antrenori din Romania nu numai dpdv al antrenoratului ci si al mentalitatii ... Sper sa fim in numar cat mai mare pe stadion si macar de data asta sa incurajam echipa si sa nu ii mai dam apa la moara lui JiJi care face si el acolo ce stie si cum poate . FORZZA STEAUA !!!!!
Felicitari !!!!!!. Se Merita sa fim alaturi de echipa orice ar fi trb sa castigam titlu 24 trebuie sa fim uniti ,daca vom fi alaturi de ei vom fi mai puternici si nimeni nu ne va mai putea bate ! Asta e cum o fi el Becali trb sa fim alaturi de echipa ,trb si la bine dar si la rau !!! FORZAAA STEAUA !!!!!!!!
Scoateti interdictiile si poate venim
domnului stoichita ii pasa de Steaua si nu de gigi...asa trebuie sa facem toti cei ce iubesc aceasta echipa si indiferent ca ne convine sau nu cine o conduce trebuie sa o ajutam sa-si regaseasca spiritul de altadata...doar suporterii adevarati pot face asta
Jos palaria domnule antrenor! Pacat ca acest club nu este condus de oameni ca dumneavostra si ca Basarab Panduru... lucrurile ar sta cu totul altfel.
Bravo domnule Stoichita. Steaua are acum poate cel mai inteligent antrenor pe care l-a avut de la Olaroiu. Cred ca prin acest gest ati reusit sa atrageti suporterii linga dvs, pe mine, cel putin, ati reusit. FORZA STEAUA
nea mihai esti stelist adevarat si suntem alaturi de tine..dar baieti care erau in peluza la meciurile cu fener si psg din 97 acum sint interzisi pe stadionul pe care mergem de 20 de ani...in rest mult succes si astia care nu suntem interzisi sambata vom fi in ghencea...A2 A CASA A NOASTRA!!!
Un gest superb. Domnule Stoichita, aveti intreaga mea consideratie si, pentru aceste randuri, o sa va respect indiferent daca o sa luati sau nu campionatul pentru ca ati dovedit ce inseamna sa iti pese de suporteri. FELICITARI!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.