Alte știri din fotbal
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
0
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
0
Raul Rusescu, uluit de jucătorul momentului în Superliga: „Incredibil, incredibil! Până acum călca pe minge”
2
Gol din penalty în prelungiri la Sepsi - Voluntari! Suspansul continuă în lupta pentru promovare
2
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Sporting, retur pe „Emirates” în sferturile Ligii Campionilor » Echipele de start
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor » Echipele de start
0
S-a stabilit data când se va juca meciul care poate decide titlul în Franța
0
Propune schimbări-șoc în fotbal și îl distruge pe Infantino: „Omorâți jucătorii! Vrea să fie la Casa Albă în locul lui Trump”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
MA nebunuleeee, cand jucai tu, in cipru jucau doar ciprioti
si baciu cum arata? si nu stie nici cu mingea!
dar costin lazar de la rapid cum arata? si ar fi foarte bun pentru steaua! nu mai spun de nibombe, maimuta aia uriasa, dar nu ii iei mingea in careu si nu poate fi depasit in saritura la cap. frumos e ce face un jucator de fotbal cu mingea, nu sa faca sedinte foto la prezentari de moda!
asa si pe langa asta din ce am vazut in poze nu mi sa parut nimic rau,dar asa sunt mereu idioti care nu stiu cum sa fie bagati in seama si se leaga de fiecare ca kt.vorebeste ca sa se afle-n treaba.meseria principala a romanului.
SUNT GALATEAN SI-MI PARE RAU CA JUCATORUL JELEV VINE LA STEAUA.PRIN ASTA SPUN TOT DESPRE VALOAREA LUI JELEV.DOMNUL LITA SA STEA LINISTIT BAIATUL FACE FATA.LUPTA JELEV ,FII TARE.
cred ca e pe departe cel mai bun fundas din campionatul nostru. nu uitati cat a jucat la otelul a dat 7 goluri. FORTZA JELEV VEI FI MEREU IUBIT LA GALATI;)
cred la lita dumitru ar trebui sa-si dea cu parerea doar despre ce stie el cel mai bine, adica despre cum sa tranteasca meciuri.ma indoiesc ca o fi singurul antrenor din lumea asta si, mai mult, ca ar fi detinatorul adevarului absolut.de ce oare li se cere parerea lui, unuia ca jenei, sau alti prafuiti???!!!ce pedagog e asta daca, ar ajunge ca jelev sa-i fie jucator, ce ar face, cum ar explica afirmatiile astea???
Dacă se joacă după criteriile Liţă Dumitru,nu trebuie să vă mire performanţele de antrenor a respectivului,iar de arătos ce e ar fi jucat în Superliga Somaleză.
Ba parlitule un jucator mare trebuie sa fie si frumos? Uita-te la Ribery si taci din gura sau vrei sa facem si noi ca Dinamo sa aducem jucatori frumosi ca si Cristea sau Pulhac si sa fim pe 8?nu conteaza daca e frumos sau urat,important e sa stie fotbal.Si prin aducerea lui Jelev Steaua a castigat mult prin viteza si finalizare.Jelev e un fel de Goian,mereu apare la finalizare doar ca are mai multa viteza deci e un plus pt apararea Stelei.
ALO ,ALO,ALO ba COMUNISTULE baiatul ala stie fotbal sunt stelist si sunt din galati l-am vazut in cateva meciuri live pe stadion si in centru baiatul sta bine de tot are detenta joc aerian bun si inca ceva mosule cati fundasi centrali din campionatul nostru ies cu mingea la picior si da pase la mijlocasi nu degajeaza sprea atacanti ...zii ma mos comunist ce esti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.