Alte știri din fotbal
Gigi Becali, luat la rost în direct de fostul jucător de la FCSB: „Nu-l mai băga decât să-l scoți la pauză și să-l critici!”
0
Regimul alimentar al lui Paul Papp, 300 de meciuri în Superliga: „Mănânc asta de 3 ori pe săptămână”
0
Basarab Panduru l-a pus la punct pe fotbalistul de la FCSB: „Singurul jucător de atac cu mai multe cartonașe galbene decât goluri”
0
Scandal uriaș la clubul care îl vrea pe Măldărășanu antrenor: „Vă dau afară pe toți!”
2
Știri din fotbal internațional
Încă un român în Serie A » Venezia achită 900.000 de euro
0
Mourinho plătește 20.000 de euro lunar pentru a trăi în superlux la Madrid
1
Klinsmann atacă sistemul cu 3 fundași al lui Chivu: „E inutil! Datoria lui e să câștige Liga Campionilor”
1
În timp ce fotbaliștii sărbătoreau victoria, patronul din Premier League a ajuns la închisoare! Acuzații incredibile aduse miliardarului
2
Lifestyle
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
1
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii în 23 de județe. Lista ...
Libertatea
Bătrâna, comuna uitată în munți, cu 50 de locuitori și pistă de biciclete. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Încep înscrierile în programul Rabla Auto 2026: ce date trebuie să ...
Libertatea
Totusi, un portar decent nu scapa niciodata o asemenea minge in fata. In alta ordine de idei, norocul tine o data, de 2 ori... dar la un moment dat, daca pacalesti fotbalul, pana la urma tot vei avea de suferit. Rapid nu joaca nimic, nu au jucatori de creatie, doar 2 extreme bunicele (Petrila si Dobre), cu mari oscilatii de forma. E prea putin chiar si pentru o clasare pe podium, ce sa mai zicem de titlu.
E superficial sa dai vinna pe portar!Unde era apararea Rapidului?
Eu l-am votat pe Tavi Popescu Crevedia.
Rapid a jucat exact, dar exact la fel ca-n ultimule meciuri când n-au jucat nimic, dar cu șansă și "albitrii'' au câștigat !
Mecle lungi prin studio pe la digi, decebal radulescu, sapun, numai echidistanti. Pacat ca acum bocesc pe acolo, ei, care s-au autointitulat principalii pretendenti la titlu. Vai, ce rau imi pare de ei!
L-ati votat pe dobre fotbalistul anului @???....Asa ceva!!
Dupa Hermannstadt, vad ca l-am resuscitat si pe prietenul Nelutu.... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Victorie meritata pentru Cfr
In sfsrsit are si CFR-ul un antrenor cu o alta viziune de joc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.