Alte știri din fotbal
Valentin Țicu încă nu e la 100% » Când va putea juca singurul transfer al lui Dinamo
0
FCSB schimbă sistemul: „De la anul îi dăm drumul”
0
Se detașează Dinamo? E pe loc de play-off în Superligă și arată spre un punct forte: „Va cântări mult”
0
Golgheterul echipei din Superliga are bagajele făcute » Se transferă în Polonia
0
Știri din fotbal internațional
Șefii lui Inter îl lasă pe Chivu să se descurce cum poate! » Cancelo, Barcelona și Al Hilal, acord total
0
Circ la clubul uriaș din Europa » Revine antrenorul care a mai plecat o dată în acest sezon de la echipă
0
S-a întors de la negocierile cu Chelsea și a dezvăluit totul: „A fost o onoare să fiu asociat cu un astfel de club”
0
Renovare în Premier League » Un club de tradiție face o investiție masivă în stadion
0
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Mesajul sfidător al președintelui Columbiei, după amenințările lui Donald ...
Libertatea
De ce România finanțează Ucraina în criză economică – explicația simplă a ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Avertizare ANM de fenomene meteo extreme în 30 de județe. Strat de zăpadă ...
Libertatea
Eu nu înțeleg de ce îi mai luăm. Au jucat maxim 90 minute tot anul, și ei și Paşcălău. Nu vor crește niciodată așa. Nu sunt mai slabi ca Pop sau Abdallah, nu au cum. Lasă-i tată să joace, măcar acum când oricum joci fără miză.
Blat cit casa în tur cistiga Dinamo la Cluj și acum aia în 10 bat fără replica . Se vedea din avion cum erau lăsați sa marcheze. Rușine alții joaca corect și ei fac mizerii. De ce sa faci doar sint frați trebuie sa se ajute între ei Au văzut și rapidistii acum cit de corecți sint dinamovistii le-au tras teapa Sa-l auzim acum pe bufonul de Sumudica cit de vocal e Toată presa tace și ascunde sub preș un blat ordinar . Unde e dl Naum sa ne spună cit de bine a jucat Dinamo în 11 contra 10. Făcea pe prostul aseară de parca noi sintem fraieri și nu am văzut ce blat mizerabil a fost. Acest blat face mult rău fotbalului și e mult mai grav decât un meci cind ești avantajat de arbitru.
Radoi zicea de cei de la Univ Craiova ca sint, citez, “prostii prostilor”. Ceea ce nu este prea departe de adevar. Dinamoviștii, dupa acest meci se pot considera “prostii peostilor prostilor”!:) Asta daca nu cumva sint…blatistii blatistilor!;)
Nu mi-a placut niciodata piticul Petre...A plecat the master Kopic si astia au si produs un blat de tort sub bagheta lui Fl Petre! Ce naiba, se vede din avion!
Canti bine de tot la flaut, stim cu totii
Ride lumea de voi la ce joc de fotbal practicați.Ardelenii v-au bătut și acum și cînd ați retrogradat.
Așa cum va fi și GS președintele României:))!
Clujul este capitala coruptiei din fotbalul romanesc. Fac pe fetele mari si ei sunt cei mai mari hoti si nu numai in fotbal. Cum este posibil ca doi arbitri din Cluj sa arbitreze meciul celor de la Cluj. Vasaras trebuie sa plece ca am avut inainte destui domnitori fanarioti. Coruptia din fotbalul romanesc oglindeste coruptia de zi cu zi din Romania. Ne mai miram de situatia actuala din Romania.
Cei ce sunt dinamovisti/toata viata lor sunt tristi
Acum am venit de la stadion, plouat si dezamagit...vad ca vorbiti de un blat pe care eu sincer nu l-am vazut, in schimb am vazut improvizatii, schimbari gresite si jucatori fara chef, altii fara valoare. P.S Politic du-te tata la oi daca asta vrei decat sa joci cum ai jucat azi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.