Comentarii (65)
giorgibacu
giorgibacu  •  03 Aprilie 2026, 22:57

Felicitări echipei FC Botoșani, se pare ca se vede mana lui Marius Croitoru... După meci cocalarul de la fcsb intervine în direct la digi sport TV și împreună cu sluga sa ilie gangavesc idioțenii de noaptea mintii , iar penibilul naom încearcă sa le susțină tâmpeniile debitate !!! Singurul sens real al acestor idioți ar fi sa se tina cocalarul de cuvânt sa se retragă cocalarul din fotbal pentru ca el este toxic pentru fotbal !!!!

catavencu
catavencu  •  03 Aprilie 2026, 22:56
Postat de istet10. pe 03 Aprilie 2026, 22:37

Parca era blat?

si nu e? azi castiga Botosaniul, ca sa termine pe 8 si la baraj castiga $carba, ca sa joace barajul pentru cupa amaratilot, care e buna acum

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

contrabas3
contrabas3  •  03 Aprilie 2026, 22:56

Cam de când a început jigii să se ia de Mihai Popescu au început și nenorocirile rezultatelor la FCSB. Lol!

contrabas3
contrabas3  •  03 Aprilie 2026, 22:54

FCSB la pauză, la final Botoșani - iată rețeta de făcut bani!

Catalynn_98
Catalynn_98  •  03 Aprilie 2026, 22:53
Postat de istet10. pe 03 Aprilie 2026, 22:37

Parca era blat?

Posibil să fi fost! Tu dacă ai avea de ales, pe cine ai vrea să întâlnești la primul baraj? Pe Gică Popescu sau pe Iftimie?! De pariuri live nu mai zic, alea deja sunt fumate …

Syryus
Syryus  •  03 Aprilie 2026, 22:52

Mă gândesc cu groază la următoarele meciuri vom conduce în toate și vom pierde , moldoveni ăștia ne-au luat la mișto și-au bătut joc de noi ...in afara de Olaru sintem fii ploii sper sa câștigăm și noi citeva meciuri sa nu ajungem sa jucăm la retrogradare...dacă nu-i birligea atac n-avem restul sint sezonieri Tănase da doar din penalty Miculescu o data la cinci șase etape restul nici n-are rost să-i amintim cîteodată ne mai scoate cisotti cît despre aparate să-i lăsăm să doarmă pe laurii trecutului ...de vina ii MM Stoica că întotdeauna sa opus aducerii de noi jucători iar pe care ia adus sint ciurucuri la noi... Rădoi joaca cu ce are ce sa faca

labtof
labtof  •  03 Aprilie 2026, 22:52

Inteleg ca Antrenorul Gigi si-a anuntat retragerea. Si-a dat seama ca e depășit si nu înțelege. Să îi spună cineva că nu a înțeles niciodată nimic si ca nici nu s-a priceput. El e deliciul posturilor TV care nu promovează fotbalul ci scandalul, misto-ul si gargara.

istet10.
istet10.  •  03 Aprilie 2026, 22:51

Becali recunoaste ca lotul este subtire, dar spune ca va intari lotul doar daca prinde o cupa europeana. Si Naum se fereste sa-i arate ce aiureala a spus.

istet10.
istet10.  •  03 Aprilie 2026, 22:50
Postat de Catalynn_98 pe 03 Aprilie 2026, 22:40

Și când credeam ca am avut o zi superbă care nu avea cum să fie mai bună, dar refresh la tabul cu pagina gsp …. Mulțumim FCB!!! :-)))

Tu ai zi buna cand ti se elibereaza reteta compensata.

MirTzeA
MirTzeA  •  03 Aprilie 2026, 22:48

O, ce veste minunata Becali poate a venit timpul sa ma retrag

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7
Comentează