Alte știri din fotbal
Fostul mijlocaș de la FCSB a semnat în Liga 2 : „Bine ai revenit!”
0
Cel mai tare transfer la „județ”! Fotbalistul cu gol pentru România, trecut pe la FCSB și Craiova, a semnat cu Viitorul Livezile
0
A venit comunicatul oficial: „Bine ai revenit, Marius Șumudică!”
3
Gigi Becali nu renunță la pista Denis Drăguș: „Rămâne deschis” » Ar avea cel mai mare salariu din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
FC Köln a refuzat 50 de milioane de euro pentru tânăra extremă! » Transferul internaționalului a picat definitiv
0
Mikel Arteta surprinde: „Maresca este la fel de bun ca Guardiola”
0
Un umil Balon de Aur » S-a întors la club, după un Mondial de excepție, cu un zbor low cost!
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
5
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
l-a sunat dupa meci sa-l consoleze, a sunat si in redactia prima sport, au plans putin, ...
Randum campionul umilintelor din liga 1 si din Europa, buahahhaha v-au umilit si codasii fara victorie pana azi , hahahahaha hahahhaahaaaaa
Numai ce m-am uitat pe site-ul UEFA acum două minute și FCSB apare ca și echipa câștigătoare a CL ‘86. Se pare că au reparat ,,hackereala”.
Smiorc smiorc ,viorica
2/1
Steaua e in Liga a 2-a. Pana cand mai insisti cu non-sensul asta, trollex de 2 lei si 30 de bani?
fc Stan si Bran, randumb. Asta e echipa ta favorita, trollex cu 3 clase. fc Stan si Bran. Lasa Steaua in pace, aia sunt in L2. Pana si comentatorii fac misto de voi. :))) Angheluta a fost genial in seara asta. :)))
Pe site-ul UEFA FC Rapid București are meciuri încă din ediția 1967/68. FC Fcsb abia din 2017/18 … Oare de ce!? :-)))
N-ai spus tu ca totul e ilegal in Romania? Pesemne ca nu intelegi sensul celor pe care le afirmi. Cand spui TOT, nu exista exceptii. Ma intreb cata scoala ai.
La AFC Steaua este falimentul. Dar legătura între Steaua și Fotbal Club Stan și Bran unde este?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.