Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Europa League revine! 9 meciuri se joacă ACUM » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Cristi Chivu are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
1
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
deci eu ti-am spus ca s-a intamplat asta din cauza ca am sacrificat 4 meciuri in liga 1 in acest sezon pentru a juca in aproape cea mai prestigioasa competitie din lume ,fix alea despre care pomenesti tu si tu spui ca ne-au batut? really? tot tibi iq 33 ai ramas.
dispari de pe gsp .... daca maine seara sunteti pe locul 14 ?????
aveti cel mai bun lot .... din lume ... d-aia era sa va bata slobozia :))))))))))))) d-aia v-a batut iasul si galatiul acasa
deci avem detasat cel mai bun lot,am reusit sa intram in grupe dupa ce am sacrificat doar 4 meciuri in liga 1 si tu vorbesti de retrogradare. voi sigur aveti sanse bune sa retrogradati,daca nu era mizeria de la uta erati retrogradati inca dins ezonul trecut. dar voi oricum ati retrogradat in liga a 2-a. ca mai retrogradati sau nu,voi oricum ati piertdut.
ti-am zis sa te bucuri de locul 11 ..ati ajuns pe 12 ..si tot asa ........luni seara o sa fiti pe 14 .....ai curaj sa faci pariu cu mine ? daca retrogradati care o sa fie steaua din liga a 2 a ?:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Hagi a pocnit echipa cu schimbările defensive, ca de obicei, aveau 4 fundași pe un vârf și benzile descoperite, l-a invitat pe adversar în atac.
tibi iq 33,ce rezultat ti-a iesit? ce calcule faci? oricum retrogradati. astra a avut sanse pana in ultima etapa la playoff si tot a retrogradat. iti faci calcule cum scapati de retrogradare? stai chill ca nu scapati. Steaua din liga 1 o sa castige campionatul la pas. pai cu o victorie acum suntem ca si in playoff,doar ca avem unmeci mai putin.
Si uite asa mi-a iesit si rezultatul asta !!! Mai am 3 rezultate .... UTA castiga .... Iasi face egal ...iar CFR castiga !!! Si o sa avem o nou lider pe locul 14 :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Iar pe locul 15 si 16 surorile mai mici ..Botosani si Buzau !!!
Pai, Regele il propune an de an pe Alibec. Ăsta e ca un porumbel d’ăla de-l vinzi, iei banii și apoi Alibec se întoarce. Dacă era Presidente si nu Rege, îl lua pe Lupu.
Poate cand o sa aiba si ei o academie serioasa si o sa propuna jucatori... pana atunci, de ce sa am simpatii pt ei? Si nu, Radulescu nu e suficient.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.