Știri din fotbal internațional
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
1
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Mercedesul a cam dat rateuri, pare un bot de cal cam prafuit
Tu ești de la CCR cumva, domnule jude?
doar noi suntem Steaua,se vede si in europa. de ce minti?>
*** sunteti in insolventa. Putina decenta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O fi fost fault la gol, dar si Radu merita eliminat la faultul la Birligea. A fost gest nesportiv. A mai fost un fault nedat cand Birligea scapa singur si in ultimele minute penalty la Birligea, impins. Insa directiva e clara, sa nu cumva sa castige consoanele. Se respecta intocmai. Clujul trebuie sa ramana lider, nu conteaza cum.
LA REVEDERE CAMPIONAT,DACA JOCI ASA SI NU POTI BATE PE PETROLUL....CFR V A FI CAMPIOANA IAR...
Mercedesul lui nea jiji e vai de capul lui, acu le da Dacia lui Mutu gol si-i baga pe gigisti in depresie
Birligea n-a mai inscris din 8 decembrie 2024. Cam slabut pentru o clauza de 15M €.
A fost fault ma. Happy?
Da, bine. Lasa ca au alții. Auzi, tu esti nou sau doar ti ai pus alte pijamale. Ca parca semeni cu cineva dar nu mi dau seama cu cine. Ia zi ne, ce nume ai mai purtat tu pe gsp? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.