Alte știri din fotbal
Remus Vlad anticipa deznodământul acestui sezon: „Pe Craiova a înrăit-o, iar U Cluj nu știe să joace finale”
1
Jucătorul de la FCSB, reacție după numirea lui Marius Baciu ca antrenor: „O legendă a clubului”
0
Milioane pentru marele vis » Câți bani a investit Mihai Rotaru în echipa de titlu a Craiovei
0
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Știri din fotbal internațional
Vestea convocării l-a prins în direct pe Neymar: „Sunt deja acolo!”
0
Arsenal, ajutată?! » Specialiștii n-au nicio îndoială: „Havertz trebuia să fie eliminat”
0
Record egalat la Arsenal - Burnley » „Tunarii” nu au luat titlul niciodată când s-a întâmplat asta
0
Mikel Arteta, după victoria care o aduce mai aproape de titlu pe Arsenal: „Una din cele mai bune prestații ale acestui sezon”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Cristian Mungiu și Sebastian Stan, aplaudați 10 minute la scenă deschisă ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
UTA are 25 de puncte,Slobozia 22 si doar UTA spera la play off?salvarea de la retrogradare e un obiectiv insignifiant,toti vor in play off?
Rednic e la 3 puncte de locul de baraj pentru supravietuire in liga 1,mai degraba decat play off-ul.Slobozia are 22,UTA 25 puncte.
De la Dunare la Sena din Carpati la Pirinei, Toti utistii se aduna sa vada un meci si ei. Toti iau mingea si-o incearca si o joaca armonios, Numai unul sta pe banca si suspina dureros. E Petschovski fotbalistul ce-ti incanta inima, Tot Aradul il admira impreuna cu UTA !! Hai UTA !! Pentru noi doar UTA conteaza !! Respect Mister Rednic !!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cam domina Botosaniul, tare mi-e ca se apropie ziua descalecarii lui Mircea "The Crooked" Rednic, sper sa nu ajunga pe la noi!
...UTA va invinge ...este sustinuta neconditionat de rav410wrc...care este un vizionar ...ieftine ai sa cazi ...
UTA! Intreaga lume sa stie de UTA, Batrana Doamna sa-nvinga iar, UTA! Iubirea-i fara sfarsit, UTA-i de neoprit, Joaca UTA! Cu toti din suflet strigam: Lupta UTA! Alee, alee, ale, aleee ... Alee, alee, ale, aleee! Tribunele-n Ardeal ne vor iubi si meci de meci alaturi vom fi! Alb-rosii suntem vom invinge orice-ar fi! Forza UTA !! Pentru noi doar UTA conteaza !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.