FOTBAL » LIGA 1 » GLORIA BISTRIŢA - UNIVERSITATEA CRAIOVA, LUNI, 18:00, DIGISPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
3 detalii de la FC Argeș - Petrolul » S-a accidentat și a izbucnit în lacrimi la marginea terenului
0
Gestul care a lăsat-o pe FC Argeș în 10 oameni: pentru asta a fost eliminat Matos
0
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
0
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » „ROȘU” după consultarea VAR: l-a lovit pe Papp fără minge!
1
Știri din fotbal internațional
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
1
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
GOL VALABIL AL CRAIOVEI , ANULAT DE UN ARBITRU NENOROCIT....
Pacat...se potriveste titlul Imparat si Proletar...candva,pe timpul Craiovei Maxima...era Imparat si acum...proletar. Este o zi foarte...dureroasa pentru toti fanii Stiintei...imi este foarte greu sa ma exprim...cu totii cred ca suntem suparati...mai ales pe patron...dar asta e viata,sper totusi sa putem juca in B...sa primim licenta si sa ne intoarcem peste 1-2 ani....cu alt patron si alte...perspective. Liga 1 fara Craiova o sa fie un fel de nunta fara lautari,mai ales pentru spectacolul care era in tribune. Sincer...multumim si RESPECT acelora care cu toate ca tin cu alte echipe,ne-au tinut pumnii la meciul asta si nu numai. Forta Stiinta ! Craiova=Campioana unei mari iubiri !
15-20 de puncte furate sezonul asta!
714 de cata, 26 august 2010, 17:11, 109.166.129.X MULTUMIM,de acum inainte o sa aveti parte de tot respectul si sprijinul nostru!!! Am primit cea mai buna veste din ultima perioada si pt asta am sa vin din Moreni DB la meciul cu Sportul!!!! Va mai amintiti? Mesaj pe blogul mititelului... multe de spus dar cel mai dureros: cum sa-ti permiti sa duci la retrogradare o echipa pt care vine lumea la meciuri de la ... MORENI?! Aratati-mi un transfer "TRASNET" facut de mititel in 6 ani. RUSINE VESNICA ACESTOR OAMENI CARE AU "MERITUL" SA INGROAPE CRAIOVA, CHIPA A SUTE DE MII DE FANI...RUSINE!!!
PREAMITITELU ne-ai distus,ne-ai inegrit inimile.esti un nenorocit.m-as bucura mult sa ajungi langa alt gropar al STIINTEI prietenul tau staicu.sunteti 2 gropari ai unei iubiri ALBALBASTTRE.razaidraku de......
Media numarului de spectatori: 1 Universitatea Craiova 10681 2 Poli Timisoara 9688 3 Steaua Bucuresti 8813 Din pacate fotbalul romanesc e si mai sarac de maine incolo! un fotbal distrus de mitica si sandu! fara sa se supere galatenii sau altii pe mine,dar atunci cand otelul castiga campionatul in romania, asta arata cat de slab a ajuns fotbalul romanesc! voi ziaristii ne-ati atacat mereu, pe unde ati putut! sper ca sunteti multumiti acum! noi, oricum ne vedem de-ale noastre si o sa o sustinem pe u.craiova si in liga a 2-a. o sa fim pe stadion! ramaneti voi in liga 1 cu echipele voastre si cu stadioanele goale si cu bistrita voastra!! e pacat ca stiinta, arges, uta, petrolul joaca i
Pleca ba distrusule. Lasa-ne in pace. Pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa de la Stiinta
pacat suporterii stiintei meritau mai mult. toata lumea pierde prin lipsa craiovei din liga 1 pentru ca una e sa vezi un rapid-craiova sau dinamo - craiova, meciuri cu incarcatura si nerv si alta e in meciurile cu echipe gen bistrita sau branesti.
Bine ar fi sa pice TOATE echipele din liga 1 in liga 2 ... ca sa ii mai aduca pe unii cu picioarele pe pamant...oricum asta e nivelul echipelor de acum!
MA pis pe ei de bistriteni, stau de 21 de ani in liga 1 ca sa stea in fiecare an pe locul 14.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.