Alte știri din fotbal
Atacant la Dinamo: cine ar urma să plece, în cazul unui transfer » Ce se întâmplă cu Vladislav Blănuță
0
Legenda lui Dinamo a remarcat 5 jucători ai lui Kopic: „Ei dau forță, siguranță”
0
Universitatea Craiova - FC Botoșani, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile +cote
0
Ionuț Panțîru a rămas fără echipă » Prima reacție a jucătorului: „Scuză-mă pe mine”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu, contraatac la Mourinho: „Dușmanii fac gălăgie, dar mă bazez pe experiența mea din academia lui Inter”
0
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: gazdele se pot apropia de „galactici” » Echipele probabile
0
Candidata la titlu intră pe fir pentru Radu Drăgușin: „Antrenorul îl admiră și directorul sportiv negociază cu agenții jucătorului!” » Condiția impusă pentru transfer
0
Ofertă pentru jucătorul huiduit de tifosi în ultimul meci al lui Inter » Cristi Chivu a decis soarta lui Luis Henrique
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Cum sa fi demis Ciuboatariu? Dupa un singur meci pierdud? Nigi Jiji nu comite asa ceva! Pai Ciuboatariu a pierdut doar cu Steaua aseara, restul erau rezultate cunoscute si anticipate! Vezi jocurile respective! Cand l-ati vazut voi pe Armas kamikaze aruncandu-se cu capul in gheata vreunui atacant clujean sau rapidist?! Nu ca ai aia ar fi avut motive sa se forteze ... . Si stati linistit, voluntariul lui Pandele *** lui dancu, spuneti-i cum vreti, nu retrogradeaza! Franarii din kolosvar vor avea nevoie de puncte si la anul! Are dancu grija de ei!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DA, sau mai ales dupa "meciurile" cu RadioErevan-ul ... D-aia nu e nimeni la "Arena", din voluntari, ca lumea prefera teatrul de papusi, cica e mult mai palpitant, decat "meciurile" cu KFC !! ;))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DA, si mai ales dupa ce "meciurile", cu KFC-istii de la RadioErevan, sunt mai reusite decat piesele jucate la teatrul de copii "florinel & gabi pandele", din voluntari !! ;))))
Deh,gigistii spun ca cei de la Voluntari *** cu CFR :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum sa fie demis?!Mai ales dupa ce aseara a fost „baiat bun”și a inceput jocul fara Nemec și cu o gramada de rezerve!Iar când in sfârșit l-a bagat și pe Nemec-la scos pe Ricardinho-ca sa nu cumva sa-i puna vreo centrare!
Drum bun spre liga doua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.