Alte știri din fotbal
Kyriakou abia a reziliat cu Dinamo și a bătut palma tocmai cu rivala: „Îl așteptăm!”
0
„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”
0
Becali se ia din nou de Mihai Popescu: „E mai puternică nevastă-ta decât tine? Tu aduci 20.000 de euro în casă, ea aduce 3.000! Ești nebun?”
0
Gigi Becali o acuză frontal pe Dinamo: „Dacă spui asta, ne iei de idioți! Nu mai am încredere în Nicolescu”
3
Știri din fotbal internațional
Barcelona a avut mari emoții pe terenul lui Racing Santander, dar merge mai departe în Cupa Spaniei » Gazdele au avut două goluri anulate
1
Răsturnare în Como - AC Milan » Cum arată lupta la titlu în Serie A: clasamentul actualizat
0
Sancțiune drastică pentru Samuel Eto’o, în urma incidentului de la Cupa Africii
0
„«Ce face nebunul ăsta?». Luis Enrique ne transforma în roboți și i-am spus că nu eram calculatoare”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
„Arma sonică” folosită de forțele speciale americane în Venezuela: „Unii ...
Libertatea
CE TUPEU ARE ACEST ANTRENOR LOPEZ,DUTE NENE IN ALTA PARTE,UITE SI TU PE CE LOC SE CLASEAZA VASLUIUL ?eu am cerut demisia acestui antrenor din prima etapa dar Porumbouiu nu a bagat de seama mesajele noastre
de ce e cenzurat numele filmului "B0RàT"!?
de ce e cenzurat numele filmului "B0RàT"!?
Un desen de antrenor ce a crezut ca e in filmul Borat si ca toti romanii sunt niste fraieri de care pot rade aia din vest si smecheri!Mars acasa om de nimic si fara caracter, pariez ca nici in Spania si nici unde n-ai sa mai pacalesti lumea dupa WC'ul cel ai si pe care l-ai complectat cu ultima ta escapada de la Vaslui. Antrenor n-ai fost in viata ta si nici n-ai sa fii vreodata ptr. ca mirosi a infractor ce cauta lovituri de gratie si lozeii nemunciti! esti o catastrofa de om si fara caracter!
Siteuri anunturi gratis din orasul tau! ww w.PiataArad.com ww w.PiataTimisoara.com ww w.PiataOradea.com ww w.PiataCluj.ro ww w.PiataSibiu.com ww w.PiataBrasov.com ww w.PiataConstanta.com ww w.PiataGalati.com ww w.PiataIasi.com ww w.PiataSuceava.com ww w.PiataAlba.com . . . . . .NOU!W WW.SEXY METRU.C OM (fara spatii)!!!Afla cat de sexy esti! w ww.Sexy Metru.c om
Pai nici nu o sa ti-l aprobe cineva, fraiere! Go home caro, la mamicuta ta acasa sa faci tu program de antrenament, mey afonule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.