Alte știri din fotbal
Doliu în fotbalul românesc » Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Știri din fotbal internațional
Vikingul Haaland a făcut spectacol și după meci: „Acest moment va schimba Norvegia pentru totdeauna”
0
Franța - Suedia, pentru un loc în „optimile” Campionatului Mondial. Echipele de start
1
Erling Haaland o duce pe Norvegia în optimile Cupei Mondiale » Urmează șocul cu Brazilia
12
Direct în istorie: Norvegia a așteptat 88 de ani acest moment
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Rezultate Evaluarea Națională 2026. 7 elevi au avut media generală 10, 79% ...
Libertatea
Vremurile când România avea climă tropicală, iar temperaturile erau și cu ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Nici macar 2 milioane de euro nu da pe el vreun club serios. Pe cine, pe o loaza?
Sunteti bine, mah deontologilor? Ce este asa fabulos? Acest act golanesc al patronului prin care isi calca in picioare angajatii de la club, de la presedinte in jos?
Prostii de adormit copiii! Adica Vatga din Africa i-a dat liber, dar ceilalti din club nu stiu fiindca nu au putut comunica cu el.
M-ai omorât cu semnele de punctuație. :(( Tu exprimi idei/păreri/opinii ... sau pui întrebări?
Sigur ca Lucescu nu-l mai vrea acum la nationala,are doua locuri libere pentru marele Ianus fiul marelui rege din Carpati.Ce ne mai place noua sa ne mandrim cu tot felul de vedete de doi lei!
18 milioane, guys, se bat real, barca si city, a zis andra mocanu si a atasat si galeria foto de rigoare, sa demonstreze...
Vrăjeala mare i-a dat el voie dar cum ia dat voie putea să anunte tot așa cum a vb cu Munteanu iar Munteanu putea sa le spună ca are vacanță )) o mare vrăjeala la fel cum Munteanu nu a mai jucat ca nu a fost plătit Munteanu s-a săturat de CFR Cluj sau ați uitat ca spuneau ca nu joaca ca e accidentat dar el era sănătos nu juca Dincă nu a fost plătit cum a plătit restantele varga a început să joace nu mai era accidentat ))
Eu zic ca nici peste 5 ani un club serios din Vest nu va fi interesat de Louis Munteanu. Cum ma sa pleci de la echipa? Să nu vrei să joci! Asta e de rîsul curcilor! Nu ti-au dat banii sau nu iti ofera conditiile din contract? Păi ai contract, reziliaza-l daca ei nu isi respecta obligatiile! Faptul că refuzi comunicarea cu managerul clubului (chiar dacă si el e dificil, vai de mama lui), nu te absolva de problema ta. Nici măcar un junior nu face așa ceva!
Pai tocmai ca ii e frica sa nu se faca din opt vreo treizeci, adica sa se schimbe pana si epoca asta in care traim azi, inainte ca Dinamo sa mai aiba acces la vreun tur european? :-(
Doamne ce fabulos este
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.