Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Konyaspor, primul joc-test al oltenilor în 2026 » Debut sub ochii lui Rotaru
1
Imaginile zilei în Antalya! Rivalele de moarte, amicale spate-n spate, la 5 metri distanță » Dialog între Rotaru și Nicolescu
0
A vrut să plece de la CFR Cluj, dar a fost blocat pe aeroport în această dimineață
0
Raul Rotund, jucătorul împrumutat de Dinamo la Slobozia, schimbă echipa: „Vreau să arăt că poate s-a greșit”
0
Știri din fotbal internațional
Antena 1 ar dori 5 milioane de la TVR pentru a ceda 1/3 din Campionatul Mondial 2026
0
Schimbul propus Fiorentinei de Inter » După ce l-a ratat pe Joao Cancelo, Chivu ar vrea un jucător de la Atletico
0
Italienii scriu că Drăgușin e obiectivul real în defensiva Fiorentinei! » „Tottenham ar putea fi convinsă, dar...”
0
Tensiuni mari la Lazio: Maurizio Sarri își face valizele!
0
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
România cere acordul Emiratelor Arabe Unite pentru a-l urmări penal pe ...
Libertatea
Folosirea armatei pentru a prelua Groenlanda este „întotdeauna o opțiune”, ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Rusia a trimis nave de război pentru a păzi un petrolier, urmărit de armata ...
Libertatea
Farul are de jucat 8 finales a intre in Play-off ! si inca 10 finale in play-off...sa vedem daca rezista la travaliu Munteanu.... Eu cred ca Farul nu intra in play-off ! Are datorii catre toti de anul trecut ....nu vad sa bata CFR sau FCSB ca sa intre in play-off !- sigur va pierde cu Otelul , Sepsi , U Cluj si Dinamo !
Alibec se rupe pana la euro- Munteanu sa demonstreze cu juniorii care nu fac nimic - europeanul e pentru consacrati- Gen Nistor sau Chipciu- dinozaurii nu juniorii....acolo vine Ronaldo si calca totul in picioare!
Ar trebui un lot de 100 la Euro la cum recomandă “experții” orice jucător care face un meci bunicel…
Iar se entuziasmeaza specialistii nostri pentru doua faze pe trimestru.Cei de la Fiorentina nu se pricep deoarece l-au imprumut de unde il luasera.
Raducioiu parca a luato razna,de cine trebuie sa vorbeasca de bine il face praf (DRAGUSIN)si de cine mai bine ar tacea il lauda
Corect, ca aripa dreapta probabil titular o sa fie Man care e in super forma in Italia, prima rezerva Hagi... deci nici ca atacant lateral nu prea are loc. Central Alibec si Puscas probabil sunt siguri de convocare.
Daca si cu parca... eu il imi aduc aminte ce a jucat Louis Munteanu la turneul U21: NIMIC!! Mai vedem, daca chiar joaca asa tot returul si play-offul poate ar merita luat in calcul, deocamdata e doar un meci.
In locul cui la Euro? :)) Alibec o sa fie convocat sigur. Dragus are 9 goluri in Turcia, campionat mult peste L1 din cate stim. Un al treilea atacant va fi unu de forta care sa poata sa dea si cu capul (Puscas, Birligea, Andone) nu unul tehnic.
Raducioiule Moldo voi ati vazut meciul sau vorbiti asa doar de reclama? Ce atacant e ala din 6 ocazii clare da 1 gol si ala cu mare bulan? Sa mai merga si la Euro fereasca dumnezeu il ia vantu pe acolo. Poate deveni un jucator bun talent are dar deocamdata e firav si precipitat eu zic sa va mai ganditi cu Euro sau poate Euro junior :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.