Alte știri din fotbal
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
0
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
3
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
3
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Știri din fotbal internațional
De la nunta unui amic, convocat la Mondialul 2026!
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
1
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
1
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
12
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
8005 comentarii...tu esti ala care se lauda ca duce o viata buna,munceste numai pe net si numai noi,muritorii de rand visam la o viata ca a ta?marsh ba la pascut,daca nu iti dadeau ai tai de fondul scolii erai acum un sclav care impartea pliante cu carrefour in miezul zilei,auzi la el,semidoctul plii mele,toata ziua sta pe gsp
Mai este unul cu acelasi avatar stelist asa ca nu stii care cum dar cam ai dreptate. Poate este acelasi scriind la stelisti si raspunzand la rapidisti si vice versa. Iti inchipui cum era Capitanul sa afle ca are un sustinator a unei echipe care a purtat soarele pe piept si infiintat la comunista fabrica Grivita de unde a pornit si marele nostru conducator Gheorghe Ghorghiu Dej.
mucles mai terminatule. cand o sa castige steluta un meci corect? ii vai de rama voastra
Dumnezeu exista nenea lovine..pe unde mai joci acum??? pe la fc metrorex???
I-am explicat toți ca nu au existat țigani în mișcare legionara dar vorbesti cu un zid.
auzi ca "ne omoara " ; a dat cu bricheta ma Lovine ,nu cu grenada
De ce ? Pt ca voi ati aruncat cu obiecte in teren ?
Mai degraba tu esti tigan, la felul cum reusesti sa raspunzi altora, e evident ca va doare adevarul. Nu degeaba ne confunda astia in Europa cu tiganii, Rrom - Romani, ei cred ca tot aia e, asta si din cauza unora ca tine.
Tine de educatie de caracter.. Marea problema a cluburilor din RO(evident) e ca nu educa sportivii de mici, ii invata sa triseze, sa se arunce in careu, sa tipe cand sunt atinsi de un adversar. Sa cerseasca arbitrului.. etc.. etc A ajuns ceva la viata lui lovin?
Țigane ai grija de căruța ta pictata strident.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.