Alte știri din fotbal
Adrian Mihalcea a stat mai puțin de două minute în conferință, după eșecul-surpriză de la Miercurea Ciuc
0
E gata: Cătălin Cîrjan a semnat noul contract: „Există lucruri pe care nu le poți cumpăra cu bani”
7
Claudiu Niculescu a revenit în forță în Superliga: „Nu știu de când nu m-am mai bucurat așa”
1
Ianis Zicu s-a resemnat după 2 înfrângeri într-o săptămână: „E dureros”
2
Știri din fotbal internațional
Presa din Anglia, la unison despre Radu Drăgușin » Nota după Manchester United - Tottenham
0
Barcelona - Mallorca, în etapa 23 din La Liga » Gol în minutul 29
0
O echipă din Premier League, menționată în dosarele Epstein!
0
Radu Drăgușin n-a putut opri „tăvălugul” lui Manchester United » Românul a prins aproape 70 de minute
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
Ciorbă de burtă? Poate la aia s-o pricepe, cu fotbalul e paralel.
Ii mai iese si lui de-o ciorba , nu fi rau :)))
Bā ești ***? Āsta nu a dat în viața lui cu piciorul într-o minge și îl pun analist? La fotbal?! În loc să se ocupe de echipā, transferuri, sponsori și altele, el se dă mare pe la tv. Pinocchio, o iei pe urmele lui cici, tatā! Da rău, nu așa! Ce *** ne înveți tu pe noi, cā 4-3-3 înseamnă -2?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum știm si primul retrogradat, nu numai prima retrogradată.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu sunt dinamovist dar nu as putea sa ma uit la o emisiune cu Nicolescu :)) Si in general am renuntat sa ma uit la emisiunile sportive de la TV, prefer sa urmaresc emisiunile de nisa gen RD sau TPD si cred ca asta este viitorul, fiecare fan sa urmareasca emisiuni dedicate clubului sau
nu este o idee buna ca angajatii unui club/echipe sa fie analisti **sa vorbeasca despre alte echipe, nu stiu in vest daca e asa , dar nu este bine, chiar nu sunt alti potentiali analisti care nu sunt angajatii la echipe!
Dar M&M are voie sa ia dreptul la munca pentru sute de foltablisti lezati de comentariile lui partinitoare!??...FRF ar trebui sa interzica prin legea de functionare a fotbalului prezenta la emisiuni in calitate de comentatori care fac aprecieri la jucatorii si conducatorii altot echipe competitoare in acelasi campionat cu echipa susnumitului!! Punct.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.