Alte știri din fotbal
Mario Felgueiras, despre viitorul Universității Craiova: „Ideea e să dominăm România!” » Comparație între Mirel Rădoi și Filipe Coelho
0
Dinamo a început negocierile: 3 ținte pentru mercato de vară
0
Gheorghe Ștefan a slăbit 40 de kg și s-a întors în sport, dar nu la Piatra Neamț: „Sunt președintele consiliului consultativ” » Dezvăluiri la „Prietenii lui Ovidiu”
1
Președintele lui Csikszereda a confirmat: el vine antrenor după Robert Ilyeș
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Egiptului pentru Campionatul Mondial » Mohamed Salah, vedeta din echipa „faraonilor”
0
Villa a fost obligată să facă o schimbare majoră înaintea finalei!
0
Unai Emery, după ce a câștigat al cincilea trofeu Europa League: „Le-am spus jucătorilor în vestiar”
0
Cristi Chivu, călătorie în jurul lumii » Unde a ales să meargă în cantonament: 30.000 de kilometri pe drumuri
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
Are vocatia sefilor de 2 lei....la club Bors iar la partid Antonescu!
Minciuni anti Otelul??? Copilas,e realitate pura.
Corect ar fi retrogradare daca la POLI TIMISOARA sa procedat asa pentru datorii ! Oare nu o fost o manevra sa castige otelu campionatu? eu cred ca va face finalul lui urziceni o campioana mincinoasa ! RUSINE DNA RUSINE JUTITIEI ROMANE SUNTEM 0 ! CAMPIONATE POMPATE MITICA SI NASU VA LUAT BANII ! MAI BINE SA MORI IN PICIOARE LUPTANT DECAT SA MORI IN GENUNCHI ! FORTZA NASULE BAGA MARE INVENTEAZA UN LOC SI PENTRU HOTELU !
marius stan e de la USL???
nu cred
Blestemul punctelor moca luate cu pandurii sezonul trecut si a unui campionat cumparat.
muie lu steaua !!!
Bai gaOzetarilor cine va sponsorizeaza minciunile astea anti Otelu si Marius Stan?Parca CNA-ul dadea amenzi pentru stiri mincinoase fara dovezi.Petricaaaa inchide gsp-ul!!!!!!
Hai ma :) Chiar voi?!?!?! Pai parca aveati banii din UCL...cum de aveti datorii? :)
Surse judiciare anunta ca un executor judecatoresc a pus sechestru pe conturile Stelei din cauza unei datorii de 400.000 de euro pe care clubul o are catre Minister. Chiria cumulata anii trecuti pentru folosirea Complexul Ghencea va fi recuperata din banii platiti Stelei pentru drepturile TV pe sezonul trecut. Pana la ridicarea sechestrului, Steaua are toate tranzactiile blocate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.