Alte știri din fotbal
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
0
Etapa 16 din Liga 2 debutează astăzi cu Concordia - Chindia » Echipele de start în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris + Primele vedete care au ajuns
0
Incredibil! Marko Dugandzic, aproape de o destinație surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
sunt sceptic,data de 15 febroarie nu e o solutie potrivita...stadionul va fi ingropat in nameti, asa nu se joaca fotbal...se joaca hokey!!!
dar nu tot voi ati amanat si primele meciuri, acum iar vreti amanare?uitati-va la ludogoretz care au la fel de multe meciuri ca voi, e drept in EL, dar acolo castiga si mai joaca si in campionat si castiga si acolo fara sa amane vreun meci
cati jucatori din echipele mentionate de tine au fost selectionati pentru LOTURILE NATIONALE ?
Oricum ne-oricum ar fi bine sa nu se mai joace.mai trag si jucatorii *infratiti* un chef ,isi numeroteaza taxiurile(sa nu mai fie discutii ) si Steaua castiga la masa *verde* .sau ce culoare o fi avand fata de masa de la crasma..
Arbitrii faca ce fac si dezavantajeaza mereu CFR-ul in schimb Steaua cu ale ei pramatii de jucatori sunt mereu tinuti in brate.Sunt *obositi psihic* zicea unul ,normal zic eu daca pierd noptile prin baruri si se cearta la taxiuri.
Eu am o alta *propnunere*.Si mai interesanta ..si avantajoasa.Sa nu se mai joace de loc,si asa e un joc in *familie* Reghe contra Reghe( era un film pe vremuri:Kramer contra Kramer!),in schimb Steaua sa taie porcul in plin Post inainte de Craciun si sa-i invite si pe colegii de la Chiajna la produse ..*traditionale*.Poate canta daca vrea si mai are voce( daca nu playback!) soacra mica ametita inainte cu cateva paharute de palincuta ! Si ca suporterii stelisti sa fie satisfacuti pe de plin se poate da si la tv .Ala al lui Reghe. Si asa Tanar si nelinistit s-a terminat ( arulat vreo 20 de ani),poate continua : trai pe vatrai cu fam Reghe!
Ce, astia de la Chiajna nu au si ei nevoie de o prima de sarbatori ? Ce conteaza de unde vine ?!
De fapt , de ce vor amanarea ? Crede ca in februarie va fi mai bine ca acum ? Pentru cine nu s-a prins, aici e o strategie a celor care nu mai pot castiga nici un meci si trag de timp sa isi recupereze accidentatii si sa iasa din vria in care sunt !
Cum poti tu ca jurnalist sa fii atat de prost... intentionat incat sa scrii ca tittlu "LPF a trimis cerere la FRF pentru ca meciul Steaua - Concordia să fie REprogramat " cand in comunicat scrie "solicitînd să se analizeze posibilitatea PROGRAMARII restanţei " ? Pe langa asta, daca esti ziarist "pe net" cunosti putin site-urile despre fotbal si stii ca exista site-ul ligii (://liga1.ro/html/programul_meciurilor/Program_Steaua_Bucuresti-1.html) unde la programul Stelei se vede ca meciul a fost programat pentru 12 Februarie 2014, 16:00, iar cele doua echipe au cafut cerere ca se mute in weekend. Dar asta se intampla cand esti prost... intentionat.
valoric, nu conteaza. nici nu mai este nevoie de oboseala jocului :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.