Alte știri din fotbal
Dan Șucu, încă 5 milioane de euro la Rapid » Anunțul făcut de club
0
Nu a știut nimeni » Gabi Iancu s-a antrenat la baza FCSB și a semnat cu noua echipă: „Lumea m-a uitat”
0
Jandarmeria a publicat imagini cu incidentele de la Rapid - Dinamo: „Cercetat pentru săvârșirea a două infracțiuni de ultraj”
1
„Eu am dat mesaj să vin la FCSB” » Garita explică revenirea în România: „Dacă nu joc, iau banii și plec”
4
Știri din fotbal internațional
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
1
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
Nesimțiți sunt cei care ți dau drumul și te exprimi de aceasta manieră...
Vaaai, dar ce nepartinitor e trio penibil. Informează corect că articolul a fost introdus în regulament abia la începutul sezonului? Dă vreun exemplu de altă echipă cu cel puțin 16 indisponibili? Suflă vreo vorbă despre pimpao, pentru care a fost tot ciumă? Da pentru haterii prostalăi mere și-așa
Acum pe bune, tu, dacă nu ai fi fost fcsbist, cum ai gândi văzând toate favoritismele de care a beneficiat FC fcsb știind ca Justin Ștefan, fost angajat FC fcsb și finul lui Argăseala e Secretar General!? Nu fi ipocrit! :-)))
Cred ca ar fi bine sa adaptam regulamentul după regulile din cupele europene. Chiar dacă vom suferi la regula Under 21, dar bom avea un plus ca vom putea pune pe banca de rezerva mai mulți jucători.
Care Raduta? Gabi Raduta fostul sef de la academia cainilor?
Sunteți penibili,in fiecare zi inventați probleme la STEAUA,ba cu Gigi și Iordănescu,ba că sunt ajutați de arbitrii,ba că Gigi îl aduce pe x antrenor,acum asta cu ajutor LPF!din partea mea aveți ignor,vb lui Gigi ziar....știți voi cum,merge și cu site ...la fel de....!
De aia fcsb o aa participe in cupele europene si ii vor rupe iar descultii. Ce a facut lpf e batjocura la adresa celorlati participanti la campionat. De ce nu declara direct fcsb campioana? Ce mai asteapta lpf? Mi e scarba!
esti in eroare, sunt competitii diferite si au reguli diferite, de ex meciul de Cupa nu se joaca pentru ca n-a vrut pipereanul nu pt ca n-ar fi avut 13 jucatori, in Cupa putea sa bage sau sa tina pe banca orice jucator legitimat in cadrul clubului, nu conteaza listele LPF
,,Ezact,, 5 si Cupa *** din Turcia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo, un nou articol menit sa dea apa la moara tuturor celor care au fugit des de la ore, au scoala 'vietii' si sunt siguri ca 'mafia' LPF e de partea FCSB. Cui ii pasa de regulamente, cine sa stea sa le interpreteze, cui ii pasa de lista A si lista B, de faptul ca in toate celelalte cazuri, echipele care au solicitat amanarea aveau cel putin 13 jucatori disponibili ramasi in lot? N-au timp baietii sa stea si sa analizeze, ei au un singur scop: da-i tata in FCSB! Desi presa ar avea datoria de a informa corect.. e mai degraba o utopie in tara asta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.