Comentarii (18)
bursuculvisiniu
bursuculvisiniu  •  08 Mai 2012, 09:21

Dupa golul SUPERB al lui Pancone nu mai conteaza rezultatul... Eu vreau spectacol, nu campionate mincinoase. Oricum in Romania campionatul ar trebui sa inceapa de la locul 3, am evita ridicolul in CL.

danza
danza  •  07 Mai 2012, 12:42
Postat de manu1990 pe 07 Mai 2012, 00:34

Iar am pierdut pe final de meci firar mama ei de treaba!Am pierdut pe greseala nostra ce-i drept!Dar sunt curios,oare pentru ce 4 minute de prelungire????

Chiar nu mai conteaza....oricum nu inteleg ce se intampla cu Marcos Antonio...sper sa fie lipsa de concentrare mai ales ca deja are transferul semnat...daca este altceva..... D-zeu sa-l ajute unde pleaca!

danza
danza  •  07 Mai 2012, 12:38
Postat de catzulinho pe 07 Mai 2012, 00:48

Razvan, invata ca trebuie sa taci, invata ca un suporter rapidsit adevarat a ridicat steagul si tremurand de nervi sau cu lacrimi in ochi a indraznit sa spuna hai rapid si dupa minutul 94.

Hai Rapid!!!! Oricum noi nu ne dorim campionate castigate in stilul Bozgoresc de la CFR Cluj! Rapid inseamna suflet, sange, sacrificiu....iar rasplata daca vine...este incomensurabila! Oricum suntem rasplatiti de fiecare data cand suntem pe stadion si respiram alb-visiniu!

danza
danza  •  07 Mai 2012, 12:35
Postat de adrianmede pe 07 Mai 2012, 00:49

DUPA TOATE TEORIILE MURESUL AR TREBUI SA ISI FACA GRIJI DE RETROGRADARE.SUNT RAPIDIST STIU CE SPUN CINE A LUAT PUNCTE DE LA RAPID DIN ECHIPELE MICI DE LA RETROGRADARE A RETROGRADAT SIGUR 100%.ASA CA DRUM BUN MURES IN DIVIZIA B

mi-ai luat vorba din gura...oricum sunt o echipa de 2 lei care nu joaca absolut nimic....au ajuns aici datorita culorii politice...am curaj sa pun si un pariu ca la anu se lupta sa nu cada in C...numai retarzi la echipa...incepand cu Sabau si sfarsind cu Helesteanu!

treadstone
treadstone  •  07 Mai 2012, 00:52

tipic ptr. lucesti...arbitrul e de vina, federatia, vatmanul...niciodata ei.a gasit vinovatul:arbitrul ca a dat prea multe minute...jenant!

Postat de liviuemil pe 07 Mai 2012, 00:35

De ce , ca ai luat tu gol? Cind o sa-i auzi pe cei de MU ca 5-6 minute sint prea mult atunci o sa-ti dai seama ca ei au cistigat "n" meciuri in prelungiri. De regula ar trebui 3min in prima si 5-6 pt a doua la feul in care se trage de timp la noi.

In comparatie cu cat se prelungesc de obicei meciurile la noi,4 minute nu cred ca trebuiau acordate!

cluejean
cluejean  •  07 Mai 2012, 00:40

Lucescu Jr.: "O echipă care trage de timp să primească patru minute de prelungire mi se pare însă cam mult." Omule, dar nu pentru tragerea de timp se fac prelungiri??? :-))))) Oricum, te inteleg, e normal ca golul acela te-a debusolat si pe tine. Succes in cupa!

dan2010
dan2010  •  07 Mai 2012, 00:37

daca era 0-0, patru minute nu erau de ajuns, astia sunt copilarii. Multi zic ca Paszkany e la butoane. Butoanele cui? Dinamo a jucat cum a jucat de obicei tot campionatul. la fel de lent si neinspirat. Numai ca in retur nu a mai avit noroc. Poate Bonetti cind i-a invinuit de blat nu s-a uitat la meciurile dimamovistilor. La fel de prost au jucat si inainte sa vina el. Acolo trebuie schimbat la atitudine. La Rapid s- a gresit impardonabil de citeva ori. Numai ca in ultimul minut a fost sa fie. Ce a aranjat Paszkany acolo? Muresul sa le-o traga la Petrolul! Steaua cite ocazii a avut sa ajunga in frunte? ori la Steaua Paszcany afacut echipa? sau GG. GG a mers pe mina Costicilor? sau cine?