Alte știri din fotbal
Emulație fără precedent la Craiova! Cozi uriașe la abonamente, de ce se grăbesc oltenii
0
Plecare neașteptată din Superligă! Jucătorul are oferte din străinătate + un campion își reziliază contractul
0
Îl cunoaște bine pe atacantul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Nu poate fi titular în acest moment”
1
De necrezut unde ar putea ajunge Murgia, la un an de când Dinamo, Rapid și FCSB se băteau pe el!
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
O inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane
0
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Gazetta dello Sport titrează: „Ofertă istorică la Inter”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
.....bravo luchin, ai luat decisia corecta.... cine nu iubeste pe poli, sa plece....
Latovlevici si Scutaru,doua"valori"ale fotbalului timisoarean!Scapati fratilor de ei cat mai puteti!
De Luchin imi parea rau. ma bucur ca a avut cap si a semnat. sper ca latovlevici sa nu semneze. sa asculte de opria si de celalalt muuuuist.
Doamne cat de nesimtiti pot fi cei din conducerea timisoarei..pai ce vrea oare de la ei, atata timp cat mai au contract inca 3 ani. Sa inteleg ca de acum vor juca la echipa a-2-a pt ca nu semneaza un nou contract??? (pai 3 ani pe tusa, daca nu ii cumpara nimeni sau macar sa fie imprumutati, iar distruge). Si mai se vb ca la Steaua si celelate echipe din Bucuresti se distrug jucatori, dar cel putin la Steaua nu sa trimis niciodata jucatori la echipa a-2-a, din acest motiv. FORZA STEAUA!!!
astia toti sunt vai de mama lor .mai bine le sta in liga 3.latovlevici din 3centrari 3 is dupa poarta
Sergiulica, m-am speriat cand am citit ziarul de azi (1.09.09)dar acum mi-am revenit. daca nu semnai te sunam.ti-as spune mai multe dar deocamdata tine minte proverbul " mielul bland suge doua oi, ala rau nici pe masa". si apoi Poli nu e somesul, mai e si E.L.Ce-i al tau e pus deoparte.esti tanar, ocazii vor mai fi.Bafta în E.L.
Astialalti fac ca Popa dupaia ajung in divizia B de tot sau la o echipa de coada clasamentului dupa ce stau vreo 2 ani prin B :)
Latovlevici asta e chiar penibil si cu mult tupeu.Nu am vazut niciodata un jucator jucand asa de slab precum Iasmin cu svabii,treceau toti de el de parca era beat.Nu mai ai rusine bai nulitate?Vrei sa-l urmezi pe Popa?
Nu este normal si corect sa te oblige sa semnezi pe 5 ani ce esti sclav pe viata????????
bravo , Luchin , un sincer Bravo din America , un variesan de-al tau . ( suntem mai multi ) pe aici , printre care si Nada fosta( LUCHIN )
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.