Alte știri din fotbal
Rapid și-a pierdut omul de bază pentru cel puțin 5 meciuri: „Problema e la genunchi”
0
Opinia lui Marius Avram despre penalty-ul acordat Rapidului: „Avem instrucțiuni foarte clare”
1
Aurel Țicleanu presimte „explozia” unei forțe din Superliga: „Aveau o problemă pe care au rezolvat-o”
0
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu, omagiu pentru victimele accidentului din Timiș » Imagini copleșitoare de la Salonic
0
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Vaxx, mai bine de la Reghecampf si Stoichita decat de la "frustrati". Ups si tu esti din aceeasi categorie. Mori de grija altora.
..)))) ii decerneaza ceva si mai simplu : un ditamai Cardul..))
Roba?! Avocat nu cred ca se face, probabil ca-i decerneza arabii vreun doctor hororis causa lui Lucica, la recomandarea danezului Andersen:))
Stoichita cica e pe fir deja, cate posturi aveti?
vezi ca primesti e-mail de la Righikamf daca mai pui anunturi de genu asta
Iti place fotbalul? Daca ai putea sa castigi bani din asta? A aparut primul joc de fotbal in care esti manager, (gen Football Manager), iar castigurile echipei tale le poti converti in euro si scoate oricand pe cardul tau! Fa-ti cea mai tare echipa, cumpara jucatori, promoveaza, modernizeaza stadionul! Echipa merge bine? Poti scoate banii reali pe card! Nu doar te distrezi ci faci si bani! Da click aici, totul e gratuit!!! (copiaza linkul daca nu se deschide): ://goo.gl/IhhrY7
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.