Alte știri din fotbal
Concluziile lui Adrian Mihalcea, după UTA - Oțelul 2-2: „Avem o mare problemă”
0
FCSB renunță de urgență la Ghencea! Unde se mută de la următorul meci
3
Explicațiile antrenorului, după ce Oțelul Galați a fost egalată în prelungiri de UTA
0
Andrei Ciobanu, primul fotbalist pedepsit de noua regulă din Superligă: „Nu am văzut numărul pe tabelă”
0
Știri din fotbal internațional
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
2
Amicul Paredes a „scăpat porumbelul” în legătură cu Leo Messi
5
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
13
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
De ce sînteți răi și nu-i dați lu nea Copos harta autentică a vestitei comori de pe Insula Șerpilor?!? la cît de chitros e,sigur se duce cu iahtul lui p-acolo ca s-o dezgroape; vorba aia, să aibă și ucrainenii o bucurie "țíntă la orizont, azimut 315, înălțare 30, foc de voie!" :D :D :D
Daca semneaza o sa ii vedem pe urmatorii cum redevin rapidisti: iliescu, geoana si basescu. Imi e scarba de maneaua din Romania.
nu ai plictisit pe nimeni. ai scris frumos, din suflet. rapid va renaste, va reveni in elita si totul va fi bine pentru voi.
asa sa fie. amin.
probabil ca am plictisit audienta,dar astept finala.scuze.
da dar din cenuse vom renaste.si nu zic cu ura.
in sfarsit... deie domnul sa nu aveti din nou parte de vreo savarina de prost gust.
eu nu pot sa sa fac gratare cu ei nu ne permite distanta.vb de kilometri,daia ma iau cu dracsimuie valachie,si etc.dar trebuie sa avem si rabdare uneori.NIMENI SI NICIODATA NU O SA MA CONVINGA SA NU FIU RAPIDIST.inversul se poate E probat.
dar tu crezi ca mai am 20 de ani?nudar CE VA FII VA FII .ma doare dar nu vreau sa dau satisfactii la oiiiiiii.si nu sunt aproape de fenomen.dar ma doare.si stiu ca acum vin cei fara cap sa ma conteste.
dorian e rapidist adevarat, ne cunoastem personal, doar ca nu mai avem varsta la care sa credem in basme. tie ti se pare normal sa te apuci de gratare pe giulesti inainte sa preiei echipa?! de ce nu spune suporterilor ca preluarea echipei NU poate fi facuta mai devreme de sfarsitul lunii septembrie?! voi sunteti constienti ca salvarea Rapidului sta in mana lui copos nu a lui cristescu?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.