Alte știri din fotbal
Cum a întors-o CFR Cluj pe FCSB: „scărița” care a amuțit Arena Națională
0
Așa se joacă din prima! Gol-BLITZ în FCSB - CFR! A spart gheața în 2026
0
Craioveanu a rămas siderat de ce a văzut pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj: „Vă spun sincer!”
1
Discreție totală: noul sponsor a apărut în premieră pe echipament, la FCSB - CFR Cluj
1
Știri din fotbal internațional
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
0
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
ULUITOR! După ce a răpus-o pe City, Manchester United a venit și a bătut-o și pe Arsenal! Carrick face minuni
2
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Cozile la lapte au revenit în București. De ce stau oamenii din nou la ...
Libertatea
Daca vrei fete da-i telefon lui Prunea si-ti aduce doua bordeluri de ''fetite''.Cel mai mare tradator ,mai vinovat decat Sandu ,iar din cauza tradarii acestui Iuda fotbalul romanesc a ramas in mana groparilor,Sandu ,Kassai si Dragomir.Toata viata a fost un frustrat ca a stat in umbra mult mai valorosilor si adulatilor sai colegi Hagi,Popescu,Petrescu,Dumitrescu,Belodedici sau Lacatus siMunteanu.Acelasi caracter infect ca al lui Prunea-D.N.A..
Daca sunteti satul de scandaluri si alte porcarii din lumea fotbalului,va astept cu stiri si noutati din lumea rugbyului la adres ://badaradrianeugen w*o*rd*prees com (Inlocuiti spatiile libere cu punct si stergeti stelutele * ) Si nu uitati Rugby-ul inseamna respect in primul rand. Si puteti vedea ce e in "oraselul lui Adi" ://badaradrian bl*og*sp*ot com (Inlocuiti spatiile libere cu punct si stergeti stelutele * )
taica-tau,Culae...avea o moaca de plavan..dar era mare... ! De la plavan la javra..e distanta mare...! Dupa cate stiu eu..numai javrele se ling pe....pe ce nu se pot linge plavanii..!
(ne)stimate,nu te-a suportata nimeni. Esti un tip cu doua fet(z)e. Ai tunat si-ai fulgerat in(contra)potriva lui Sandu Mircea,apoi...stie toata lumea...ai gustat si tu..din mirosul de miere putreda.. Acum..vrei "fete" la arbitraj...cred ca toate sunt deja femei..asa ca mai promoveaza ceva prospatura..Imi vine sa vomit cand itzi vad moaca aia de ..stii tu !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.