Alte știri din fotbal
Note GSP la CFR Cluj - FCSB 1-0 » Insolvenții premianți, aroganții repetenți
0
Florin Niță, comentariu aspru, după eșecul lui FCSB: „Experimentele se fac în cantonament”
0
Marius Șumudică i-a surprins pe toți: „Această victorie este cadoul meu de nuntă pentru Oana. M-a impresionat enorm”
2
Andrei Cordea: „Astăzi a fost război cu FCSB” + „Dacă asta ajută clubul, o să plec”
0
Știri din fotbal internațional
„Șobolan, șobolan, șobolan!” » A avut parte de cea mai ostilă primire în Premier League
0
Barcelona, manita la debutul în La Liga » Nou-veniții au impresionat
0
PSG era condusă la pauză, 0-2, la debutul în noul sezon de Ligue 1. Apoi a intrat Ferran Torres!
0
Analiza lui Iraola, după debutul oficial la Liverpool: „Mi-au plăcut multe lucruri”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Mobilizare pe Dunăre și pe Olt pentru a salva centrala de la Cernavodă. ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Bah ratatule, hai sa ne vedem, facem pariu nu mai esti asa tare n gura?! Toti milogii se dau fanii echipei, duceti va bah la munca si platiti voi. Mjoritatea vrea sa sustina echipa asta? Ai facut sondaj la tine la bloc? Parerea mea, becali poate sta in inchisoare!!! Insa, legat de rafinariile din jurul Ploiesti-ului, 1 mai e cu Niculae, Petrobrazi cu PetromService(Luca si Bercea) si ... nu vad legatura! Repet, nu sunt prost ca tine sa ma leg de altii, ma leg doar de probleme clare, in loc sa lucreze infrastructura dam bani pentru prosti ca tine! Hai sa ne vedem!
Pe cine intereseaza frustratule ce vrei tu? Nu ai auzit de majoritate, daca s-ar lua lumea dupa ce vrea fiecare ratat nu am ajunge niciunde. Ar trebui sa te interesezi de ce a reusit sa distruga patronul vostru una dintre cele mai vechi rafinarii din Ploiesti, De acolo Ploiestiul ar fi trebuit sa incaseze mult mai mult decat din rahatul tau de salariu.
Si ce treaba are transferu cu Multescu? I s-a mai adus un fundas !Multescu n-are nicio treaba cu transferul!
Bah, pe langa faptul ca esti un ratat, tare as vrea sa te vad ca sa-ti scot fitele astea de ghena din cap! In vremea aceea, daca ai avea 1 neuron, dar n-ai, ai cauta sa vezi ca TOATE echipele erau ajutate de stat! In plus, idiotule, daca eu nu sunt de acord sa ofer partea mea din contributiile la bugetul local, e alegerea mea. Echipa asta e un circ, aparuta dupa fuziunea cu astra, petrolul nu mai exista, cauta inscrisuri doveditoare. Repede se gaseste sa-mi zica el ce frustrari are, du-te bah!
Te dai p-aci cu calitatea de ploiestean, cand armata baga bani la Steaua unde pulamea erai? de ce nu faceai galagie ca sunt banii tai loaza?
Mai bine ai fi tacut.......pai nationala joaca pe scheletul Stelei..........de ce te plangi? .....jucam ca niste oi?..... pai asta e Steaua
3-4 straini merge...dar la voi sunt 3-4 romani...!
tu esti prea indobitocit sa intelegi fotbalul din ziua de azi, dar fugi mai bine ,,la palat,, ca ti-a iesit stapinul si idolul,poate pui mina pe vre-o coaja de piine fffekaliota....
da' tzukala a fost bun, loazelor, ha???? kkrezelor
Inca un strain....si ne mai miram ca nationala joaca cum joaca...!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.