Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, cea mai inspirată mutare: diferența e colosală
0
Luptă EXPLOZIVĂ pentru titlu! » Craiova, Rapid și Dinamo, DISECATE de doi campioni: „Ei au un plus de 1%!”
1
Vrea în Superliga, dar s-a chinuit cu echipă din Liga a 3-a! Victorie la limită pentru Poli Iași
0
Detaliu-CHEIE despre cel mai nou fotbalist al Rapidului: „Până la el, echipa lui Gâlcă nu făcea asta!”
2
Știri din fotbal internațional
Decizie FINALĂ luată de Elias Charalambous, înainte de FCSB - Fenerbahce: „Papagalii încep să sară din nou”
0
Două plecări de la Arsenal în mercato de iarnă?! Pot ajunge la aceeași echipă
0
Șoferul tirului lovit în accidentul mortal din Timiș: „Am condus 1.000.000 de kilometri. N-am mai văzut așa ceva!”
0
Alertă pentru FCSB » A revenit în lotul lui Fenerbahce cu o zi înaintea meciului de la București
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Alta “bomba” a la Rotaru :))))))))
Bine ai venit Houri,forza Stiinta,campioana unei mari iubiri!
pai hai sa vedem ce transferuri aricesti s-au intimplat in vara asta ... Lazar(rezerva), Maries (habar n-am, n-am mai auzit de el) Rusu idem, Conte idem si Gaman (titular, unicul bun!!). Crezi ca poate fi mai rau asta micu? Cu greu!!! Era sa zic "cu grec", da' am scapat de cizmarul ala fotbalistic
Houri nu e de primul 11, nu m-a impresionat cat a jucat in liga I, Ciobanu de la Farul ar fi transfer bun.
Nistor, dupa ce ca e slabutz rau, mai strica si atmosfera.
Exact ce sa facem cu Ongenda? Poate Ariciu' are datorii la Iftimie si asa mai stinge din ele? Houri e OK ca transfer, sintem subtiri la creatie. Nistor trebuie trimis la prashit. Problema insa e ce facem cu postul de Mateiu (dupa atitia ani, nici nu stiu cum sa descriu postul ala altfel!). Fedele nu merge acolo - eh, ala nu mai merge pe nicaieri, dar nici acolo. Un fel de Basile Boli ar merge la noi pe postul ala la fix. Un baiat d-ala zdravan rau si cu agresivitate in joc.
Macar, daca era unul care nu-l stiam,baiatul asta e modest si de umplutura.
...Nistor care mai mult isi injura colegii...
Chiar daca Universitatea Craiova a castigat cu Rapid, s-a vazut ca la mijloc Stiinta are nevoie de un titular pe locul lui Mateiu. Chiar si Nistor mai poate fi tras pe banca din cand in cand. In rest, suntem acoperiti acceptabil.
Houri este un jucator modest care nu a rupt gura târgului nici la MOL Fehérvár FC , care încearcă să scape de el !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.