Comentarii (75)
wollt
wollt  •  15 Aprilie 2012, 03:07

ce meci ciudat ... un meci prietenesc in partea secunda ... ma gandesc ca stelistii sunt bucurosi si se mandresc cu marea "victorie" ... _______ Cinste Stelei 3 puncte ce mai conteaza cum . ______________

craz1est
craz1est  •  15 Aprilie 2012, 02:23

Daca nici asta n-a fost meci de ancheta DNA.....au profitat ca erau enoriasii la slujba si au pus-o de un blat crestinesc ! :))

imperator
imperator  •  15 Aprilie 2012, 02:14

Praz Costa , tot mai mult ! :)

ockiu
ockiu  •  15 Aprilie 2012, 01:46

ce-ai facut mei?! vai de capu` tau ... ai dat un gol si zici ca ai adus campionatu` ....

lupopa
lupopa  •  15 Aprilie 2012, 01:34

asti is jucatori romani dupa un amarat de gol se cred buricul pamantului :))) , costea poti sa dai si 10 ca tot creier de gaina ai :)))

tzii
tzii  •  15 Aprilie 2012, 01:34
Postat de vyndi pe 15 Aprilie 2012, 00:51

si barca tot ca steluta , 0 1 la pauza , 2 -1 la final , tot tiki taka deosebirea ca ei au 4 puncte in spatele realului , steluta doar 3 :))

kaka maka a fost la steluta noastra

cordos_eu
cordos_eu  •  15 Aprilie 2012, 01:18
Postat de ucv1948 pe 15 Aprilie 2012, 00:21

E foarte bun atacant , a dat nu mai putin de ...... 2 goluri intr-un sezon :))))))) .... Ce vorbesti dom'le , atacant nu gluma

vezi ca e al doilea marcator al Stelei desi n-a jucat atat de mult :)))))) are vreo 7-8 boabe

vyndi
vyndi  •  15 Aprilie 2012, 00:51

riccardo1966
riccardo1966  •  15 Aprilie 2012, 00:40

Prostul copiilor...cand vei mai da urmatorul gol !? Sau mai bine : cate ai dat pana acum , in tot campionatul ? N-ai jucat deajuns ? Pai daca esti "VARZA", cum sa joci !?