Alte știri din fotbal
Actualii „tricolori”, mesaje răvășitoare după moartea lui Mircea Lucescu: „Să învățați îngerii să joace fotbal!”
0
Nadia Comăneci, mesaj după decesul lui Mircea Lucescu: „Ai fost mai mult decât o legendă”
0
Ce moment la televiziunea italiană! Două legende ale fotbalului, discurs monumental despre Mircea Lucescu
0
„Durul” Simeone, emoțioant de moartea mentorului Lucescu: „Eram un copil, el mă proteja”
0
Știri din fotbal internațional
Mauro Milanese, fostul fundaș al lui Inter, îl consideră pe Mircea Lucescu un inovator al fotbalului
0
Sporting - Arsenal, decis de un gol marcat în minutul 90+1!
0
Real Madrid pierde pe teren propriu cu Bayern Munchen și este aproape OUT din Liga Campionilor
2
Mărturia jucătorului care a absolvit la Coverciano cu o lucrare despre Mircea Lucescu: „A fost ca un tată. O parte din mine s-a pierdut”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Realitatea Plus se închide. CNA i-a retras licența televiziunii de știri
Libertatea
Din sărăcie lucie, în legendă. Viața lui Mircea Lucescu: de la un colț de ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
In sfarsit un articol cat de cat pertinant pe fituica partidului rosu...fcdb, cea mai favorizata de arbitraje echipa de fotbal din Romania. Fara ajutorul acestor arbitrii de casa fcdb s-ar zbate in play out la retrogradare.
de la infiintare si pana astazi, mizeria blatista din stefan cel mare n-a jucat niciun meci pe bune....singurul meci netrucat pe care scarba l-a jucat a fost cel cu pescarii islandezi.....dinamo= mizeria, scarba si rusinea eterna a fotbalului romanesc .
cum *** gandesc bolnavii pe site-ul asta... viitorul ia bataie de la Astra si Steaua..Astra ia bataie de la Steaua...deci Vittorul a facut blat...***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine ca tot o dati inainte cu off-side-ul ala! NU A FOST OFF-SIDE! Asta a dovedit-o chiar un dinamovist de-al vostru! In schimb, la Pintilii ar fi trebuit rosu, prin cumul de galbene! Ati facut un singur meci bun in ultimele 10 partide si aveti si pretentii... Sunteti vai de capul vostru!
Normal ca dinamu e cea mai avantajata.... Sampaniile inca bolborosesc,.....
ca sa nu suparati pe marele baci ati avut grija sa nu contabilizati toate erorile pro saivan daca unii jucatori *** nu au fost elinintai eroare respectiva ati sarit-o cu buna stiinta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.