Alte știri din fotbal
Scouter din Germania la Oțelul Galați - FC Argeș: pe cine vine să vadă
0
MM Stoica a identificat greșeala decisivă de la eliminarea dramatică a Craiovei din Conference League: „Poate nu se întâmpla catastrofa!”
0
Primul antrenament pe cel mai nou stadion din Superliga: un singur pas până la inaugurare
0
Nu doar Pușcaș » Alt atacant pentru care Dinamo va începe negocierile
2
Știri din fotbal internațional
Bologna - Inter, în semifinalele Supercupei Italiei » Echipele de start
1
Starul din Premier League, la prima apariție publică alături de noua iubită: „I-a purtat noroc”
1
Marius Marin, capăt de drum?! » Ce se întâmplă cu străinul cu cele mai multe meciuri din istoria lui Pisa
0
Anunț surprinzător în presa din Italia: „Mutu și Prandelli au vorbit mult la telefon și au decis să revină să salveze Fiorentina”
3
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Noul fenomen de la Steaua a dat Germania pe România și se destăinuie: „Aici ...
GSP SPECIAL
Angajat condamnat că a condus cu 201 km pe oră, în locul șefului secretar ...
Libertatea
Dacă Edjouma nu are vreo problemă medicală ”ascunsă”, dorința lui Gigi de ”a scăpa de el” mi se pare de o prostie greu de înțeles. Nu spun că Edjouma este vreun geniu dar, este un jucător care poate, oricând (și a demonstrat-o), să îți câștige un meci, să impulsioneze jocul și să lege relația fundași-atacanți. Singura explicație ”rezonabilă” ar fi că Gigi să vrea să-i aducă la FCSB pe Băluță sau pe Grameni, de la Farul și deocamdată, merge pe ”blat”. Altfel...mare ți-e grădina ta, Doamne!
Edjouma face cit Juma de s echipa, dar cum cici are juma de creier, la ce sa te astepti....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.