Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul a declarat că vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
3
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
8
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Wow,n-am citit articolul de nerabdator ce am fost sa-mi exprim adinca multumire pt ca gsp ne informeaza si despre implicarea lui mamaie la fcsb...trup si suflet pentru campionat,tooaata stirpea becaliota ! Bravi gesepisti,oare nu mai are familia Hoier si alti membrii ? Nea-ti incintat cu "superba" constructoreasa de case,cu mamaie de la bucatarie, ca sa nu mai vorbim de inalt preapriceputul !Oare cu excrescenta din coasta lui,aka sotioara lui,pana corbului,ce se intampla de n-a aparut inca in gesepe ??Sa nu-mi scrieti ca n-o pasioneaza fotbalul,ca nu stiu de ce sunt in stare sa fac,de necaz !!
Și mama lui Sefer are un cuvânt de spus. Și mama lui Ștefan cel Mare... Ce știți voi?
Daca maine dispare FCSB si becali, voi intrati toti in depresie. Sunteti dependenti de becali, fara el si FCSB nu va mai gasiti rostul in viata.
Ok. Avem articole despre Becali, despre fiicele lui Becali, despre sora lui Becali, despre argatul lui Becali. Acum si despre mama lui Becali. Stie cineva daca bunicii lui Becali mai traiesc?!
E bine să avem vești și despre muma becalifera. Chiar simțeam lipsa!
O așteptăm și la R. Naum la emisiune și nu numai ea toată familia Becali ,ca toată ziua ne interesează ce fac un fel de Show zilnic sa ne mai " deșteptam " și noi ca și asa Analfabetismul ,absenta de la școală, abandonul școlar, etc sant in floare ! Asa sigur le- am combate serios !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.