Comentarii (1)
iulix73
iulix73  •  24 Iunie 2026, 19:45

Thiam e un jucător bun dar stilul de joc ale celor 2 echipe diferă foarte mult ... dacă la Cluj linia mediană ”muncea” doar pentru el , la noi e un pic diferit în sensul că trebuia să coboare între linii să primească mingea la care se mai adaugă și apărările adverse care sunt mult mai atente la jucătorii noștri de atac .

Comentează