Alte știri din fotbal
Echipe de start la FCSB - CFR Cluj, derby-ul ultimei speranțe la play-off: două debuturi oficiale! Ultimele vești de la Arena Națională
3
Eugen Neagoe, despre demiterea de la Petrolul: „Noi să fim sănătoși!”
2
Ianis Zicu, după ce Farul a reușit prima victorie din acest an: „Am suferit enorm”
0
Dezvăluiri despre viața extrasportivă a lui Tavi Popescu » „Familia lui ne-a cerut să mergem să scoatem o domnișoară din apartament”
4
Știri din fotbal internațional
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele de start + cote
0
Chelsea câștigă derby-ul londonez cu Palace și urcă în TOP 4 » Clasamentul din Premier League
0
Rizespor - Alanyaspor » Gol reușit de Mihăilă, Ianis Hagi a răspuns cu un assist
10
„The Romanian King” » Primit ca un superstar la noua echipă
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Depopularea României crezi că-i intâmplătoare? Incurajarea românilor să-și părăsească țara,cu concursul politicienilor nostri,se face după un plan.România este mult prea interesantă,pentru a fi lăsată să-și croiască singură drumul.Poziția strategică pe care o ocupă,pământul extrem de bun,nu in ultmul timp,metalele aflate in Apuseni...uită-te ce produse se află la noi pe piață,mai ales cele adresate copiilor,otrăvuri curate,majoritatea din ele,ce servicii medicale avem...mi-am pierdut deja doi prieteni,in 3 ani..cancer amândoi...drumuri,mizerie...țigani lăsați să se inmulțească fără limite,doar pentru alocații...toate televiziunile sunt numai niște unelte de manipulare..au ajuns niște neica nimeni,maneliști,cocălari,modele pentru tineri.
poi si tu crezi ca Mapn-ul este interesata de bunul mers al lucrurilor la Steaua asa cum sunteti voi suporterii? acolo sunt cele mai mari puteri. Toti comunistii care dupa 89 au acaparat sistemul,si care,la 25 si-au pus copii pe functi. Daca vrei,iti dau eu link cu articolul scris tot pe GSP in care s-a vorbit pt.prima data de venirea lui Adamescu. Ce am scris,eu,ce s-a intamplat. Si nu ca sunt eu vreo mare somitate,este atat de evident. Acum in Gigi,pe care eu nu il agreez ca si om,nu se da in el ca a condus prost steaua. Miza este alta. Insa inteleg si suporterii care chiar nu il mai pot suporta pe ***. Tocmai asta este problema,ca romania este pusa mereu intre *** si nicovala si niciodata nu are la dispozitie si o alegere buna. NU UITA CA putorile din MAPN au pus clubul pe BUTUCI SI apoi l-au vandut unui ***. Daca iar fi interesat STEAUA,gigi ,ciobanu luminii nu ar fi ajuns patron. INSA PE EI I-A INTERESAT DOAR BANU si functia,cum la fel ii interseaza si acum:P MAPN-ul,la fel ca si DNA-ul este o cloaca de viermi,care in functie de interes *** nenorcesc Romania. De fapt,Romania *** in HALUL asta FARA DNA si SRI. RESTU E CANCAN. Schimbarea este ca initial,nu eram in UE,si ciobanii erau sustinuti atunci,de aia nu intra nimeni la puscarie. Acum este o Marie cu alta palarie. Seful DNA si SRI nu ii voteaza nimeni,ii aleg altii....Pana sa vina seful FBI la Bucuresti,toata presa discuta de ce a facut Coldea cu Udrea....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Uite aici, deci, mori de ras: .....https://www.youtube.com/watch?v=QcE5aDTszrY
Foarte adevarat...si din pacate trist
jiji nu are nevoie de peluzisti. poate popula tribunele cu propriile *** si sa aiba o tribuna mai civilizata si mai inteligenta. prima galerie *** din lume.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sigur ca da! o sa fie una singura. pina cind niste judecatori vor decide altceva, la comanda politicului....
Este prea multa politica in acest caz. In romania se arunca praf in ochi cu DNA-ul care face CURATENIE doar vizavi de oamenii corupti romani. Insa nu va bucurati,pt.ca este doar jumatate din problema. In schimb,seful HOLZ,este filmat in timp ce face acte ilegale,clipul este pus pe youtube si nu se intampla nimic. In cazul microsoft,doar romani sunt ancheati,NU SE URMARESTE niciodata TRASEUL BANILOR care sunt SCOSI DIN tara. Odata ce este atata coruptie la noi si capitalul strain detine 70% de ce nu sunt ancheati si oameni de afaceri straini? NU POTI SA AI CORUPTIE DOAR CU ROMANI. Coruptie=om corupt+corupator. GIGI A INTRAT LA PUSCARIE TOT LA FEL,ca era prost si nu intelegea mesajul. Nu ma intelegeti gresit,eu ma bucur ca a intrat si Nicole,si Borcea,insa asta nu este o curatare a societatii,ci doar de o Marie cu alta palarie. *** a iesit de la puscarie si o sa se intoarca acolo daca nu renunta la afaceri:P DOMENIUL IMOBILIAR TREBUIE SA FIE ACAPARAT COMPLET DE STRAINI ! Toti machidonii i-au vandut drepturile lui Gigi,iar Gigi are proces cu statul roman,STAT ROMAN care prin cozile de topor ,lobby,vrea sa vand tot strainilor pe 2 lei,care straini scot banii din tara. Apoi,de ce sa ma bucur eu ca planul astora si propaganda le reuseste perfect,chiar daca il urasc si pe Gigi?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păi,ăsta a și fost scopul lor:ne-au transformat intr-o țară de consum....distrugi Contimul, de la Timișoara,după care se face un complex identic in Ungaria..in momentul ăla am ințeles incotro se indreaptă lucrurile.
Incet,incet ne intoarcem la acțiunile din perioada comunistă(aici ne poate dezvălui mai multe Magheru :))..politicul implicat absolut in toate domeniile,serviciile au o putere incredibilă in ziua de ai,totul se face pe interes..mai avem scăpare? veci,zic!
de exemplu,in Gigi nu se da acum ca a facut rau stelei,asa cum crezi tu,si asa cum ar fi normal. Ganditi-va la Penescu,cel mai prost om din fotbalul romanesc. A fost Penescu de la FC Arges bagat la puscarie ca a luat spaga,ori ca avea un lant de supermarketuri cu toate lucrurile lui bune si rele? "că prăbuşirea blocului comunist a salvat Vestul de la recesiune, permiţându-i să se extindă pe aceste pieţe din Est. Da, este ceea ce se întâmplă cu România acum. Industria locală, cu excepţia celei de autoturisme, a dispărut complet. Eu nu sunt ultranaţionalist, dar văd că în Uniunea Europeană am luat un rol de mâna a treia, din păcate. Suntem o piaţă de desfacere mai mult. Vi se pare că e o pondere prea mică a oamenilor de afaceri români? Da, a clasei economice româneşti, aşa mi se pare. De exemplu, în domeniul de retail, spuneţi-mi un lanţ de magazine românesc. A fost „Pic”, care a fost tocat imediat, cu bunele şi cu relele lui. " *** are cea mai mare sera din Europa,unde creste rosie romaneasca. In Romania doar capitatul STRAIN trebuie sa existe. Dinprimele cele mai mari 100 de FIRME,97 SUNT CU CAPITAL STRAIN CARE SCOT BANI DIN TARA. Nici pasta de dinti nu se mai face in Romania. Economistii stiu bine gluma vizavi de o tara care nu isi mai face nici pasta de dinti la ea in tara:P
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.