Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
România amână să primească 6 miliarde de euro: de ce tărăgănează Guvernul ...
Libertatea
Cine este cu adevărat femeia care i-a dus lui Trump meniuri McDonald’s la ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
Vezi că tu râzi de unul, de altul. De tine râde toată lumea. Cum te simți?
Natura nu greșește!
Tu, dacă printr-o circumstanță ești din satul cu miniștri, ești mai special? Vezi că faci bucureștenii de râs. Nu cred că-s mândri cu unul ca tine. A câtă generație de bucureștean ești? Nu-mi zice că ai tăi stau in satul ăla de pe timpul ciobanului Bucur.
Ai zis și tu o dată adevărul. Informația asta nu-i pe surse. E adevărată.
Sa ne înțelegem: eu sunt prost! Am recunoscut cinstit de fiecare data ca nu mă compar cu Einstein! :-))) Norocul meu sunt însă fcsbistii, când ii văd că sunt grămadă prind curaj! PS: Cum adică mă te-am făcut io prost!? Vrei sa spui ca am un fiu de care aflu abia acum … fiule!? :-)))
Băi Teleorman, ce ai bă cu vasluienii!? Nu îți rusine sa te iei aiurea de oameni!? Tu pt ca ești din Teleorman, județul lu’ Dragnea și Dăncilă, esti mai breaz, sau cum!? Ce mă amuza este ca îți detești efectiv originea, nu îți place deloc ce scrie in certificatul de naștere, cum nu îți place și detești ca in CISul echipei tale scrie FC fcsb, probabil ai fi vrut sa scrie Paris la fel cum și in CIS sa fi scris Steaua … Asta e băi Teleorman, ghinion! :-))) Poate ca și mie mi-ar fi plăcut sa nu fiu bucureștean ci, io știu, Münchener (am ales total aleatoriu) însă dacă s-a întâmplat sa mă nasc la maternitatea Pantelimon și nu la una din Bavaria nu imi reneg acum originea ci o îmbrățișez asa cum e, cu bune si rele. Tu nu fugi doar de cea de teleormănean, ci si de cea de fecesebist! Nasoale feste ti-a jucat viața … :-))) PS: părerile mele nu contează, ce spun sau cred io nu schimba nimic, e valabil si pt Talpan, contează doar ce spune Instanța. Iar judecătorii au spus deja ca FC fcsb nu e Steaua (dacă era avea marca si numele), iar tu te agăți de o ultima speranța ca ICCJ ar mai schimba ceva la recursul pt Palmares amânat pt Martie viitor. Speranța e însă aliata neghiobului bai Teleorman, o muri ea ultima, dar moare! :-)))
D-le Ciolacu ,înființai o agenție națională a bazelor sportive construite din bani publici ,sa se autogestioneze și gata cu circul asta ,pe bani publici vai ce tari suntem!
Si tu esti babalau... rau pamantul ca te tine .. si rusine la parinti ca au facut un babuin ca tine ... e ceata la tine in cap ... si dovedesti zi de zi ca nu ai coloana ...eu sper sa nu ai si frati... Tine minte .. diferenta intre tine si mine este : ca eu sunt prost facut de tine (care nu reprezinti nimic ,vorbe goale) .. dar tu ! Esti prost de la natura ... tu poti fi subiectiv ... dar natura ? :)))))
Un comentariu care dovedește încă odată ca prostia și frustrarea fcsbistului de provincie este abisala! :-))) Îți mulțumesc ca exiști, fără astfel de prosti poate lumea ar fi mai buna dar ne-am plictisi, nu am mai avea de cine râde! :-)))
Ba da, sunt bani publici. Deci după ce avem primării care sponsorizează, să avem și ministere. Păi primăria se poate bate cu un minister? Privații de pot bate cu un minister? Hai sa facem un campionat al ministerelor. Zicea cineva că cel al finanțelor va ieși campion 100 de ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.