Alte știri din fotbal
A ajuns direct la spital după faza din FC Argeș - Sepsi! Gazdele acuză că n-a funcționat VAR-ul
0
Corvinul Hunedoara - Dinamo, în etapa #7 din Superliga » GOL după pauză
10
Bogdan Andone: „În sezonul ăsta se întâmplă ceva incredibil”
1
Demis după promovarea cu Dinamo, Ovidiu Burcă a explicat ce face diferit la Sepsi: „De data asta...”
0
Știri din fotbal internațional
A plouat cu 4 și 4,5 pentru Radu Drăgușin, după Fiorentina - Frosinone: „Dezastru!”
2
Știm programul: când vine Juventus la București
0
Universitatea Craiova își cunoaște programul complet din Conference League! Debut tare acasă
0
Ce a făcut Zeljko Kopic la debutul pe banca celor de la Wieczysta Cracovia
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
La puscarie cu toti hotii si criminalii din tara asta de hoti si borfasi !!! de ce PRUNA e libera ??? e mai smecher sau a dat spaga , mama lor de borfasi si multi prosti in tara asta care nu se mai termina cu holera asta de coruptie !!!!!!!!!
Impaca-te cu ideea/soarta, resemneaza-te, ia-ti alt servici, creste-ti nepotii, ca daca apari iar in fotbal o sa te apeleze toti cu "puscarie", "mita", "DNA", etc, chiar daca in final la judecata se da un verdict favorabil! ... Aveti destui dusmani si contestatari!! Parerea mea e ca in fotbal mai toata lumea a facut "prostii" de la mic la mare, doar ca pozeaza toti in curati! "lotul Penescu" a fost ghinionist si situatia trebuie luata si accept
LA CEI IN FEDERATIA ROMANA DE FOTBAL NAR FI DE MIRARE SA REVI IN FOTBAL,DUPA CE TEAI BLINDAT DE BANI ACUMA VREI SA REVI IN FRF.
daac revi in fotbal voi face public cum luai spaga 25000 dolari de l f c o... banii s-ad dat lui ghiuli sotia ta si parola a fost e soare la constanta? daca era da raspunsul sotiei ar fi fost da adica s-au luat banii ,ceea ce s- a intimplat arbitrai la fagaras ....nu te mai da ceea ce nu esti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.