Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
1
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
2
Florin Lovin, victima „Schemei 1.800”! Ce mesaje au primit apropiații și cum a reacționat fostul internațional: „Ca la balamuc!”
1
Știri din fotbal internațional
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Vezi ca va mananca falimentul. Iar in legatura cu play-off-ul, daca terminam pe ultimul loc in play-off care e problema? Voi v-ati luat bataie de la jumatate din echipele din play-out, prost ingramadit.
Prazari suferă de ei,dar palmaresul lor este jalnic...Fac pariu ca vor termina pe ultimul loc în play off..
De 24 de ani craiova nu a reușit să bată Dinamo in deplasare..Asta spune multe!!Duminică prazarii vor fi ciuca bătai ca de obicei..
Zau ma? Cand dinamo mai misca ceva pe teren va dadeati toti vedete. Ma bucur ca sunteti ciuca batailor si pe loc pe play-out, sa va mai potoliti 1 pic. Bine ca ai zis de meciul pierdut de craiova cu 2-5, cred ca ai uitat ca voi v-ati luat 4-0 de la Viitorul in aceeasi etapa. Noi am pierdut 3 meciuri tot sezonul, voi 8. Vrei sa vb de meciurile voastre pierdute? Imi aduc aminte cum v-a dat chiajna cu terenu' in cap.
Pe ei , pe mama lor!
duminică, 4 februarie, de la ora 20:45 Dinamo învinge CSU Craiova cu 2-1.
Hai Știință,o umilim pe dinamo
tu faci parte dintr-un club de proști,cap de rumeguș,milițieni cu siguranță sunt în neamul tău după cum ți-e exprimarea,dacă-ți dau o dictare rupi stiloul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de ce zici ca dinamo e club de hoti? ti-a furat nevasta din pat sau vaca din grajd ?daca are lot de doi lei ,*** poate se fac mai buni.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.