Alte știri din fotbal
Farul s-a mai despărțit de un jucător! Un internațional pleacă liber de contract
0
Adrian Porumboiu l-a lăudat pe Mircea Lucescu și a dezvăluit ce mesaj i-a transmis Nicolae Stanciu: „E inteligent”
0
„Nu e nevoie de așa ceva la Rapid!” » Avertisment lansat de fostul UEFAntastic
0
Legenda lui Dinamo aruncă săgeți către Rapid și a numit atuul „câinilor”: „Așa a fost când s-au luat titluri”
0
Știri din fotbal internațional
Senzațional! Răzvan Lucescu îl va înfrunta pe Ionuț Radu pentru un loc în „optimile” Europa League » Toate împerecherile
1
„Trebuie să ne îmbrăcăm gros!” » Prima reacție din tabăra lui Chivu, după tragerea la sorți din Liga Campionilor
1
Play-off Liga Campionilor: pe cine va înfrunta Inter-ul lui Cristi Chivu + toate meciurile
13
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
Mama ce arogante pe capul astuia... ba, nu ati dat nici macar un gol in Europa League!! Nu va e rusine?? Profitati de coeficientul facut de Steaua si CFR Cluj si apoi va bateti joc de el. Nu au facut nici macar un transfer serios vara asta ca sa se pregateasca de EL. Apropo, arogante d-astea avea si Mititelu si pana la urma nu mai vindea pe nimeni :))
Ca intotdeauna , prostul e categoric !
Gigi n-ar fi dat niciodată 3 milioane pe Băluţă dar, scopul a fost atins. Acum, Băluţă va fi frustrat că nu a prins Steaua şi a ajuns acolo Golofca !
Gigi se *** ca de obicei la primul esec i se desumfla .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tipu' asta e aerian
mai e o vorba "sa te fereasca D-zeu de prostul care se crede destept"
bai prostule, ba dar prost esti ba! cine a mai vazut si oltean si dinamovist si destept?
bai prostule, ba dar prost esti ba! cine a mai vazut si oltean si dinamovist si destept?
Poate o vrea el pe Jolie , dar in niciun caaz , toata lumea .In ceea ce -l priveste pe Baluta , daca vrea Becali , il cumpara si nu numai pe el , ci toata echipa si apoi o desfinteaza .
Corect. Dar *** senil care vinde opere de arta *** nu a inteles miscarea lui Becali. S-a umflat ca un gascoi si scoate numai arogante ieftine pe gura.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.