Alte știri din fotbal
Adrian Rus: „Sunt șanse foarte mari să rămân! Mi-am îndeplinit visul”
0
Cicâldău nu se oprește după ce a câștigat eventul cu Universitatea Craiova: „Urmează și Liga Campionilor”
0
Nicușor Bancu, discurs de lider: „Îi mulțumim și lui Mirel Rădoi”
0
Obiectiv îndeplinit! Filipe Coelho, aruncat pe brațe de elevii lui: „Un singur cuvânt care să descrie tot?”
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
cu tot respectul...la Boloni inteleg ca a mai avut ceva performante, a facut parte dintr-o echipa cu succese notabile, dar ce a reusit dl Dinu? Intreb pt ca da exemple. Ce a inventat ? Unde e succesul Romaniei pe plan european inainte de anii 80?Fara suparare, intreb pt ca nu stiu, care este maximul atins de dl Dinu in calitate de fotbalist in calitate de jucator pe plan european? Acolo se vede calitatea cel mai bine...intern era o joaca intre Militie si Armata...mai scapau unii din provincie cate un titlu ceva si cam atat
Nea Marcele,recomanda-i lui *** cartea matale bre! Dar daca nu are bac...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doi olteni trecura Oltul, inapoi trecu radoi, cati olteni trecura Oltul, inainte si inapoi?
10iul73 • 08 Decembrie 2022, 19:39 "Pușcaș are probleme mari de percepție...ce a făcut el cu Bac ul?a învățat sa *** în vestiare,ce a făcut el cu Bac ul?nimic...sa angajat la 60 de ani???nu a fost nici fotbalist ,nu a fost antrenor și acum este un bufon la Fcu acolo unde Mititelu conduce.."---‐----- Mostra de rationament, echilibru si empatie...:))))) Pe toate le ai, bre!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iz umoristic sunteți voi..voi cei doi ..
Este ca am...în plus fata de tine am raționament,echilibru,empatie etc...tu comentezi politic,subiectiv,delir,etc...cred,cred ca ai totuși cei 7 ani de acasă pe lângă prieteni tai Kuba,fcu,etc...***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am mai multe decât tine...ție băiete,nenea cine ești.. îți lipsește rațiunea,raționamentul...enumerate,îți lipsesc multe ..
Ala chiar ESTE om de fotbal, in schimb tu sigur nu esti nici macar primar la Mogosoaia...
Nici tu n-ai bac-ul... este?
Pușcaș are probleme mari de percepție...ce a făcut el cu Bac ul?a învățat sa fure în vestiare,ce a făcut el cu Bac ul?nimic...sa angajat la 60 de ani???nu a fost nici fotbalist ,nu a fost antrenor și acum este un bufon la Fcu acolo unde Mititelu conduce..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.