Alte știri din fotbal
CFR Cluj - U Cluj, derby la cote maxime în lupta la titlu! Echipele de start
3
Marius Croitoru, după Botoșani - Oțelul 1-1: „Cel mai slab de când sunt eu!”
1
Cine arbitrează Dinamo - Rapid, derby-ul etapei #6 din play-off
0
„E din ce în ce mai aproape” » Drona prăbușită la Galați l-a speriat și pe fostul lider al vestiarului
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle » Căzuți pe 2, „tunarii” sunt obligați să câștige
0
Gest antologic! Cum a ajuns magazionera Carla eroina unei scenografii memorabile în prima ligă
0
Barcelona se desprinde decisiv în La Liga! Victorie cu Getafe și avantaj de 11 puncte față de Real Madrid
0
Un gol în prelungiri a readus-o pe Tottenham pe loc retrogradabil! + „Boxerul” Radu Drăgușin
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Mai prost ca tine nici valahu nu e decrepitule! Ratat fara speranta.
Ala din betie se trezeste dar tu de prostie n ai leac:)))
Cateodata sunt chiar invidios pe oameni ca tine, care au parte de un dealer asa de bun. Da-ne si noua numarul lui, vrem sa debordam si noi de optimism cand fumam de la prima ora.
manga e una, prost ca tine e alta !
:)))))))) de dimineata esti manga.
e planul diabolic a lui becali ca hamza sa fie legitimat la bulgari si sa joace pentru Steaua. sa fim serionsi la bulgari vor fi 5000 spectatori din care multi romani. In Bucuresti vor fi 55000 suporteri toti pentru Steaua. daca nu dam pase la portar si avem grija pe benzi cistigam acasa cu 3-0 si acolo cu 2-0. e um meci al meciurilor pentru noi si ni le dam nici o sansa. eu il prefer pe keseru in locul lui hamza. Bafta Steaua!!
De la cum pute cand ajungi aproape de orasul ala cred ca ti se trage de reusesti sa debitezi asemenea tampenii :)). Daca botev primea cat vroia si hamza primea 500euro in plus de la Avantul Prabusirea, hamza se ducea la avantul prabusirea, isi punea fularul cu I love Avantul si urina cu precizie pe petrolul tau iubit fara resentimente:))
Problema nu e la Gigicuta (la multi ani la racoareee) si nici la Argatul Vasile. Problema este ca Hamzatu si-a dat cuvantul de om. Ca a semnat dupa aia pe 10-15 mii in plus pe luna, asta e alta problema. Nea Iliuta Van Gogh, acest cunoscator de arta cu filon de ind-gipsy, nu are cum sa stie ce inseamna onoare si cuvant. Mai Iliutza Dumitruza, antrenor de 2 lei ca Hagi sau Lacatus, matale nu ai cuvant si onoare asa ca e normal sa sari la 1 leu in plus. Sa-l bage pe Mihaitza Costea in meciurile astea si sa-i spuna ca Krudutza e poarta. Sa vezi ce si-o baga asta in poarta, de incepe sa dea hat-trickuri.
Stati linistiti. Nu este nici o pierdere. S-a facut prea mare tam-tam. Hamza nu este jucatorul care sa faca diferenta . Nu-l ve-ti vedea niciodata la o echipa mare. Va muri la Ludogoret si va fi inmormantat pe pamint bulgaresc cu un castravete la cap. La noi sa mai vina cand va fi liber de contract si atunci pe la Calafat ca prin Dobrogea are interzis.Il asteapta handicapatu' ala de Radu Mazare cu bodyguarzii la Vama Veche.
Ce gu/no/i a fatat centurista din Bacau...sper ca esti singura dejectie a ei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.