Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Liverpool a reușit scorul serii în Liga Campionilor » „Cormoranii” s-au calificat la pas în optimi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
voi chiar credeti ca nu a avut telefoanele interceptate?? ca ii dadeau mandat asa ca sa-l sperie ,sa fim seriosi stia si de fapt asa se si face o treci pe la mai multi propietari sa-i pierzui urma.. plus ca ce sa spun ce norocos Margaritescu isi ia masin de 180 mii de euro cu 25 mii cit a trecut in acte!!!! oricum vor musamaliza cazul sefii de la Dinamo plus ca sunt probabil si o gramada de politisti bagati in combinatie..
retin mediocritatea jurnalistilor romani care locuiesc intr-o tara si scriu tampeniy zi de zi fara sa-i cunoasca legile! RUSINE voua ptr ca la mahala sunteti nr 1! Politia in Romania ca in toata lumea are niste proceduri de arestare in schimb dupa jurnalistii nostri "vedetele de carton" trebuie protejate si asa presa romaneasca au creat din '90 incoace monstri ptr voi romani si voi priviti indobitociti la presa de doi bani! Plecati in west si vedeti cu alti ochi stupiditatea presei romanesti si perfidia ei...!!!
Sunt stelist de cand ma stiu, insa circul asta ieftin ma scarbeste! Chiar nu mai e nimic necontaminat in mocirla numita Romanaia...?
Daca au dat pe masina 120.000 euro inseamna ca sunt nevinovati; dar daca au luat-o cu 30-40.000 euro inseamna ca stiau ca masina este "fierbinte" si au spus : lasa, de noi nu se leaga politia !
dar numai in romania se procedeaza asa...mai intai te ridica politia cu mare alai si te judeca pe nedrept o tara intreaga...abia apoi vin scuzele, care oricum nu au nicio valoare. asa fac si ei publicitate politiei romane, "uite ce incredere prezinta...". de tot rasul suntem, sa cerceteze mai intai si abia apoi sa recurga la asemenea m.izerii ieftine....daca era legea lege, de multa vreme becali, porcea, mitica de la liga, padureanu, pinalti, ETC de 25 de ori, jucau table altundeva, numai la palate, hoteluri si cantonamente NU. Rusine voua...Siguranta si incredere ? Intro alta lume, nici macar paralela.
prezumtia de nevinovatie. nu au nicio treaba cu asa ceva. pai la banii care i au luat din fotbal, se uita la cateva mii de euro ? sa fim seriosi...
Fac pariu ca Margaritescu nu avea de unde sa stie ca masina e furata , pai ceilati pana la el doar nu i-a spus , ai grija ca masina e furata ,, cine ar mai cumpara la aflarea vestii .
- Maşina a fost ulterior vîndută mai multor persoane " Deci masina nu a fost depista ca furata pana nu a ajuns la Margaritescu , cred ca daca nu ajungea la el nici acum nu o depista , curios lucru .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.