Alte știri din fotbal
FC Bihor - Sepsi OSK, primul meci al rundei cu numărul 6 din play-off-ul Ligii 2 » Start de partidă
0
Vlad Chiricheș e istorie la FCSB: „Nu va mai continua”
0
Lucian Filip, antrenorul de conjunctură de la FCSB, n-a ocolit nicio întrebare în conferință: „Erau unele lucruri care nu se legau”
0
Iată primul antrenor propus la FCSB după plecarea lui Rădoi! A îmbrăcat tricoul rivalei Rapid
1
Știri din fotbal internațional
Lamine Yamal a primit verdicul medicilor! Nu mai joacă pentru Barcelona în acest sezon
7
Beșiktaș - Alanyaspor, în „sferturile” Cupei Turciei » Ianis Hagi e anunțat titular!
0
Măsură disperată la echipa lui Radu Drăgușin » Încă o accidentare în apărare!
0
Dramatism în duelul românilor din Ungaria » Semifinala din Cupă, decisă la loviturile de departajare
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Noua lege a salarizării pentru bugetari: cum se vor calcula salariile ...
Libertatea
Marea remiză: Planul secret prin care Trump și Iranul vor să evite războiul ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Directorii de școli au salarii mai mici decât unii profesori: „Asta ...
Libertatea
elefant jegos ce esti?!!! tea pus naiba sal skimbi pe uhrin. la vremea respectiva ai spus sa aibe suporterii incredere in tine...si acum? PE CE LOC SUNTEM? PE CE LOC AM FOST CAND LAI ZBURAT PE UHRIN?? ANALIZEAZA ASTA PUTIN
Iancule!!!!!!!Adu antrenor in pana mea, ai putea chiar sa-l aduci pe Dusan inapoi ca jucatori nu mai au conditie fizica. Respect pt. Rapid.
Eu nu mai vin cu Steaua si nici cu Urziceni desi am policard. Eu am avut incredere in ei, iar raspunsul lor a fost care a fost. Sa vedeti cati spectatori vor veni cu steaua. Pe noi nu ne pacaliti. Sa le fie rusine lui Iancu si Balint, jucatorii cred ca nu au nici o vina, sunt sigur de asta. Poate il chemam pe Uhrin sau Panduru inapoi, cu ei nu se intampla asa ceva. HAI POLI Dan Bihor
balint nu este antrenor!!!!alt antrenor este cel mai indicat!!!:))))unul poate I.O.Sabau!!!poate face performanta!!! POLI SI RAPID SE IUBESC LA INFINT!!!!
Dispari Iuda! Pacat de suporterii timisoreni si toti cei care se inseala amarnic sperand ca fotbalul sa se joace corect si pe teren.
MAi terminati bai cu blaturile, asta ne este valoarea din pacate. In meciul de cupa am avut noroc si ne-a intrat tot, acuma la 1-0 daca intra sutul lui Stancu era inchis meciul. A fost blat si la cluj sau vaslui?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.