Alte știri din fotbal
Trădarea verii în Superliga! Făcut praf de Varga, Alibek Aliev s-a răzbunat și a semnat tocmai cu rivala! Primele imagini în noul echipament
0
Dinamo a oficializat plecarea lui Eddy Gnahore
0
Halucinant! În loc să rezolve problema, Dinamo le sugerează ultrașilor cum ar trebui să protesteze „mai bine”
10
Dorit și de Dinamo, a fost prezentat la o altă echipă din Superliga: „Bun venit!”
2
Știri din fotbal internațional
Imagini scandaloase la Mondial! A marcat pentru Iran și a făcut un gest care face înconjurul lumii
0
De ce nu poartă Lamine Yamal numărul 10 la naționala Spaniei
0
Van Dijk, primul jucător care critică pauzele „de hidratare” » Cum influențează întreruperile partida
0
Le-ai văzut? Ce semnifică fiecare inserție specială de pe tricourile jucătorilor de la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
2
Care este „căderea economică bruscă” de care se teme Nicușor Dan. Profesor: ...
Libertatea
Cel mai lung viaduct construit în România, întrecut de coloșii de pe ...
Adevărul
Toată lumea a crezut că a murit după Campionatul Mondial, dar „Fredi ...
GSP SPECIAL
Tabăra Bolojan a câștigat la primul vot în BPN al PNL. Veștea, propus ...
Libertatea
Esti platit de Iancu sa scrii pe site?
Acuma ai, in sfirsit, un motiv serios sa pierzi cu Dinamo: Bourceanu nu are drept de joc! Eu zic sa-l premiezi ca te-a scos basma curata, caci FC Timisoara tot va sta capra lui Borcea.
sunteti niste penali...toti cei care il criticati, macar faceti si voi afirmatii care sa fie bazate pe argumente...la gara!!!
daca nu ataca de ce nu au determinare daca au determinare si ce-i drept din exces de zel ataca uneori prea dur nu e bine pai cum sa o mai dea bai nea iancule?!Chiar daca sunt stelist si recunosc ca mi-a parut rau de Surdu cind l;-am vazut cda zboara in aer dar sunt obiectiv si spun ca bourceanu are caracter si este un accident ceea ce i s-a intimplat pe cind alexa no coment
esti un pork ordinar daca il amendezi pe Bourceanu, care a tras continuu in toate meciurile si a fost unul din cei mai buni ai Timisoarei. Bate-ti joc de putinii jucatori buni care din spirit de sacrificiu gresesc si tine la nulitatile care nu gresesc pentru ca pur si simplu nu fac nimic pe teren! Ti-ai batut joc de oras si de echipa destul.
merita amenda dar sa fie cu virgula ex:0.001xmii euro
esti un golan ca tot iti place sa folosesti acest cuvant ,esti un tigan .
IANCU NE DEMONSTREAZA CA IN SPATELE UNEI FIGURI HIDOASE STA UN CARACTER SI MAI HIDOS !!!! PRIN ATACURILE MURDARE LA ADRESA CFR-LUI PRECUM SI PRESIUNILE EXERCITATE ASUPRA ARBITRILOR EL SE DESCALIFICA IAR PRIN ACTIUNI SPECIFICE A REUSIT SA INTRE IN MAFIA FOTBALULUI ROMANESC!!!!! DE FAPT EL A RECUNOSCUT ,INTR-UN MOMENT DE SINCERITATE, CA DE ASTA L-A ADUS IN CLUB PE CHIVORCHIAN !!!!!!!! REZULTATUL E CA ARBITRII ROMANI SUNT SAU TIMORATI SAU "CONVINSI" SA GRESEASCA NUMAI PENTRU POLI !!!!
eu zic ca ar trebui sa-l premiezi pt atitudine si nu sa-l amendezi ! creezi discrepante mari in relatiile cu angajatii,pt unii esti muma(Nelutu),pt altii ciuma (Alex)! unde mai e echidistanta ???
hipopotamul asta urduros s-a prins ca ciobanul nu mai are voie sa behaie fiind in campanie si polueaza toate ziarele. hai flit butoi cu ozanza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.