Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
singura "surpiza placuta" ar fi ca Poli sa ii bata pe Steaua cum a batut pe Craiova iar singurul lucru normal ar fi ca Poli sa bata Steaua cu 2-0, asa.... un gol pe repriza :D Asta asa ca sa-i mai taie din "aripile" ideilor lui Becali Jiji
Sa speram ca stie Iancu ce vorbeste ,FORZA POLI!!!
ba nu va luati dupa iancu. face si el declarati ca il tot suna astia de la televizor. uhrin decide cine joaca si cine nu in functie de forma aratata. trebuie sa batem steaua va fi greu dar cu 30.000 de oameni in tribuna nu au nici o sansa.
Rocha pe stanga, Burca in locul lui Bour, probabil cu Tames in ultimele 15-20 de min si Nikolic titular. Eu zic ca merita dupa ce a facut azi! Forza Viola! Oile spurcate sa taca!
D c..?8-1 nu tt cu bragadirul a fost......................aaaaaaaaaaaa,scuzati a castigat placintarul dreptul vostru la replica(scuze)....cu poli a fost....IAR PLECATI SUPARATI DE AICI..(ASA A FOST MEREU ).............CU VOI MAI SARBATORIM SI TITLURI:)) FORZA STEAUA!!!!
banateni frustrati,presedinte de club de rahat,cel mai mare nesimtit din fotbalul romanesc e acest porc de peste 300 kg.
O SA NE LIPSEASCA ZICU CU STELUTA. DAR O SA LE RUPEM FASUL LA COMUNISTI.
Bineinteles ca toti vorbiti in nestire , si toti aveti cacat la gura, dar degeaba comentati ca voi nu schimbati nimic. Asa ca uitati-va la sport nu faceti pe desteptii pe forumuri/site-uri/bloguri , parerea voastra nu conteaza.
=)) ce seamana cu Ioana Maria Vlas in poza asta.si culmea..amandoi cu devalizat cate ceva.si mai au un punct comun...parnaia:))
Evident ca acum vor intra toti analfabetii sa acuze steaua pentru cartonasul primit la cerseala si rosu pentru intrarea la rupere a piciorului o practica des intalnita la domnul BOURceanu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.