Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Dorit de mai multe echipe, și-a prelungit contractul cu Tottenham până în 2031
0
Ce obține Real Madrid de pe urma iminentului transfer la Newcastle: compromisul la care s-a ajuns
0
Peste 500.000 de fani la Mondial: ar umple nouă Arene Naționale! » Gradul de ocupare anunțat de FIFA
0
FIFA îi va plăti salariul întreg arbitrului somalez expulzat de americani
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
vreau sa stiu daca este voie sa utilizam avataruri care aduc in atentie nazismul, asa cum are tovarasul user comunist dinamovist "xzx"; de fapt nu ma mir pentru ca intre comunisti si nazisti distanta era doar de culoare... nazistii cu negru/verde, comunisitii alb/rosu... ALOO SE AUDE ACOLO LA GSP ????
SA TE VAD ALIFANTULE DACA VEI FI LA FEL DE CURAJOS IN DECLARATII DUPA MECIURILE CU DINAMO
sunt stelist dar mai bine poli campioana decit dimano.HAI POLI
Bine Iancule ca ti-ai revenit. NU mai schimba pozitia asta si o sa fie bine ;)
Dupa ce l-ai criticat pe toate posturile TV acum are garantata autoritatea!!? Mama, ce demagog burtos!!
Felul cum ati castigat voi la Timisoara este enigma, insa nu ne puteti convinge ca Timisoara nu va este sluga. Asa ca totul depinde de ce si cum.....raporturile de casnicie dintre Dinamo si Poli.
urmeaza debarcarea lui balint.iancu e un bandit si-l lasa pe balint sa creada ca are sustinerea lui.dar nu e asa.
Gsp-ul asta face bascalie de comentariile anti-Dinamo si le agrameaza.
Dinamo RULES! Timisoara is just a candle in the wind.
Dinamo sa nu uite ca este lidera doar datorita celor sase puncte furate Timisoarei, mai mult sau mai putin legal. Insa nu uitati ca suntem peste voi pe teren. Asa ca ciocul mic! Mucles Dinamo! Ati avut numai arbitraje partase si numai avantaje mai mult sau mai putin partinitore. Ironic. Nu? Ironia sunteti voi! P-u/slamalelor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.