Alte știri din fotbal
Robert Ilyes a plecat de la Csikszereda: „Cred că trebuie să scriu o carte ca să vă explic”
4
CCA a confirmat arbitrul care va conduce meciul de titlu dintre Universitatea Craiova și U Cluj
1
5 detalii de la Dinamo - CFR Cluj: ultrașii au continuat protestul împotriva siglei + Ce s-a întâmplat înainte de meci
0
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Șanse mari în debutul părții secunde
5
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
9
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
0
S-a făcut: Xabi Alonso a semnat în Premier League!
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
6
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un șofer a intrat cu 100km/h într-o mulțime de oameni la Modena, în Italia: ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Iar ai scris brigada de arbitrii și nu au mai suportat moderatorii atâtea i - uri ? Din 3 arbitri , cu un i , ai ajuns la 3 asteriscuri. :)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să mă ferească Dumnezeu să fiu ca tine , fcsbistule ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
După nikname ești mai *** ca Gigi!Mereugigist, extrapoland, ești mereu "mai" decât el.Ti-am spus și-ți repet canta la alta masa.Eu, ca tine am crescut cu miile, am fost la varsta ta, sa vedem dacă tu vei fi în stare sa ajungi la a mea, cea ma mai ramas
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S - a văzut ce învățător capabil ai avut , elutsorp. Te - a învățat bine cum se scrie " brigada de arbitrii" și mai ales pluralul substantivului arbitru. Treci la colț cu învățător cu tot (dacă nu a făcut mișto de tine , învățătorul ) , fcsbistule!
Ești trop!Am avut învățător!Vezi de treaba ta și canta la alta masa!
Crezi? Până la urmă ai aflat dacă e brigada de arbitri sau brigada de arbitrii? Ce ți - a zis învățătoarea? :)
Fraiere, oi fi eu mare, dar nici chiar asa!Sa car în spinare ditamai fraierul și funcționalul.Pun pariu ca dacă te pune învățătoarea, ca nu depășești acest nivel, sa faci o simpla cerere, nu stii.Si Gigi(nr.Becali) știe, dar tu nu.
Ăia funcționali sunt incluși în H. C. M. 27 din 22.08.2024 de la ora 15 : 39.
Iar ati pus doua poze cu pacaliciul asta?si sant si de alea urate cu gura cascata.Va dati seama,zilnic cate doua poze cu acest Janus anonim jucator de duzina la achipa a doua sau de rezerva a unui club oarecare dintr-o tara oarecare,dar titular de nemiscat din nationala Romaniei.Daca nici M.Lucescu cu prestanta si autoritatea sa ,nu il poate misca,e clar ce putere au unii si ce nesimtiti sant.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.