Alte știri din fotbal
Florin Prunea, despre derby-ul Dinamo - FCSB mutat la Cluj: „Este incredibil ce se întâmplă acolo”
0
Când poate juca George Pușcaș din nou pentru Dinamo
0
FC Argeș - Farul, meci tare în etapa #5 din Superligă » „Marinarii” lui Sabău, test dificil pe terenul liderului. Echipe probabile
0
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
7
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Românul Adrian Kercso, recunoscut ca deținut politic de Centrul ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
România importă masiv energie după oprirea celor două reactoare de la ...
Libertatea
7 IANUARIE.PANA ATUNCI CONCEDIU PLACUT,NU INTRA IN MOCIRLA.
Ba tata, ce tot vorbiti aici. Sa nu uitam ca banii nu au plecat nici o clipa de la BeBecali. In cel mai bun caz poate fi vorba de tentativa, daca se dovedeste intr-un caz puternic. Din cate stiu eu, fara flagrant, adio. Pai nu s-a intamplat nimic. Daca il prindea ca da banii atunci da, dar asa? NU orice spun la telefon se si intampla. Adica daca eu vb cu cineva ca ma enerveaza orange-ul ca nu au semnal si zic "le pun bomba intr-o zi" vine antitero si ma inchide?
In sfirsit a ,inceput sa se miste ceva in tara asta , justitia sa faca dreptate . Cit despre acest GRAS de la POLI este un mafiot ca si ceilalti
nea iancule, matale knd platesti bre datoriile la stat?
am scris ceva si a fost sters....repet... numai in Romania premierea poate fi considerata coruptie ! suntem de rasul lumii ! asa oameni...asa jurnalisti...asa drumuri ...asa justitie ... asa tara . pentru toatea acestea exista Romeo Fantastik ! imi e rusine ca sunt cetatean al acestei tari ! sper sa nu stergeti iar comentariul meu pt ca va doare ca spun adevarul !
Parca domnul Iancu era in concediu!!!nu mai da declarrrratii! ;)
nu inteleg de ce se face atata tam-tam pentru nimik :|
nenea iancu,tu chiar nu cunosti regulamentul,sau faci pep r o s t u?! steaua a incalcat regulamentul,nu avea voie sa premieze alte echipe!iti este clar acum?
ba daca va mai amintiti de meciul manchester-west ham din ultima etapa, cand lui west ham ii trebuia victoria ca sa scape de retrogradare.... manchester a dat meciul si l-a luat la pret redus pe carlos tevez... acolo de ce nu s-a sesizat nimeni? SUNTEM DE RASULE EUROPEI :| ciomabul are dreptate: PREMIEREA NU_I CORUPTIE !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.