Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
mama lu dumnezeu cum arata ,zici cai ca o foca ,asta crede ca albitri are ceva cu el,pai se insala in primul rand sasi faca echipa si sa nu mai cumpere meciuri si dupa aceia sa vorbeasca,dulap de stejar
paim atunci sa vina niste arbitri din perioada foarte cetoasa Poli+AEK+Fulgerul+Rocar
Mai termina d-le odata cu porcariile astea!Inaintea fiecarui meci pui aceasi placa.Arbitri oricum gresesc peste tot mai mult sau mai putin.Esti obsedat si paranoic!
ba deci omu asta ori face intentionat presiune pe arbitrii MEREU ori e doar FOARTE prost si nu poate face diferenta dintre un meci bun si un blat
ba IANCULE la Brasov nu vei castyga asa ca gura mica tot tinpul tu comentezi aiurea.
Omul asta nu-i normal ! In fiecare etapa, si inainte si dupa meci, face presiuni asupra arbitrilor !
bah umflatule taci dreaqului din gura ca produci numai sila !!!!!......oricum te fac astia in 2 saptamani carnati si caltabosi , munte de slanina libidinoasa ce esti !!!!....o sa plezneasca soriciul pe tine de atata invidie si rautate !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.