Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Ce e cu mutra omului astuia ?! Parca a umblat cu mainile in praf de carbuni si s-a frecat la ochi...sau,poate, e mascara ?
nu stiu de ce am impresia ca vor gasi o portita ca,DUPA UN JOC DE BARAJ,Rapidul sa treaca din nou pe la Comisia de Licentiere si totul sa se rezolve.
Lasa bah Red ca era si el euforic si fericit , ce vrei. Oricum are MUUUUULT mai mult bun simtz decit marea majoritate dintre oamenii de fotbal SI politicieni asa ca... hai sa ne legam de altii nu de el.
Valahule , dupam cum mai spuneam: O-m Trai si-om vedea. Eu zic ca nu se va intimpla nimic... mai vorbim.
candva rada imi place a! era decent in declaratii ! acum rromul a inceput sa delireze ! isi da cam multa importanta !
si eu ma bucur ca rapid a ramas in prima liga, dar nu pentru motivul expus de tine. care oricum nu corespunde realitatii.
rada vezi la juniori A ca mai sunt copii de prima echipa...........MINDU,ZAINEA.....rapidisti adevarati............mai lasa-ne cu vali negru si tibi balan
nu am nimic cu rada, un om exponential pentru rapid, dar eu spun ca nu are o personalitate puternica. ca manager antrenor, trebuie sa te impui, sa conduci clubul. el nu a facut asta nici in era copos, si se pare ca nici acum nu vrea. se multumeste cu ce pica.
Sa revenim la argumente juridice din ROAF FRF . Cum o sa joace Rapid fără licență în prima liga ? ___ Chiar dacă mafia condusa de Mitica Dragomir pentru cele 3.4 milioane euro mita primite de la Zoltan Teszari, patronul firmei de comunicații RCS&RDS, elimina licența decizia intra în vigoare de-abia in sezonul 2015-2016 pentru ca asa prevedea ROAF-FRF ca orice modificare de regulament intra in vigoare la 2 ani după adoptare . ______ Deci la TAS o sa ajungă doua spete total diferite : a) barajul neprevazut de ROAF FRF inventat de mafie pentru Rapid b) eliminarea licenței din sezonul 2013-2014 cu 2 ani mai devreme decât prevede ROAF _____________ TAS judeca doar după acte si FRF
Doliu in ghencea in gradinile prostimii, Chiajna partener loial al echipei unfiintate la 1947 prin decret (cu pumnul in masa, desfiintarea altei, si hop in prima divizie direct).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.