Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
"Doar când te gândești la numele Dinamo" Genul de declaratie si inconstienta a celor care fac parte din anturajul echipei Dinamo. "Noi suntem Dinamo, Dinamo este un brand..." Pai asta nu înteleg ei. Nu sunt nimic. Gata cu Dinamo. Fara suparare, dar ei asta nu înteleg. Dinamo nu mai reprezinta nimic de foarte multi ani, de peste zece ani cred. In care an au jucat ei în cupele europene? Ei nu realizeaza în ce situatie se afla, se cred mari jucatori doar pentru ca Dinamo a avut performante când ei nici nu erau nascuti.
Fuziunea nu inseamna sfarsitul ci New Dinamo!
De acord!
a fost o dezamagire ca uta si u cluj si-au dat viata sa bata pe iasi,dar daca astazi botosani bate pe petrolu o sa mearga in liga a 2-a vitan barzesti si iasi. ca oricum trebuie sa mearga 2 echipe.
Dinamo s-a obisnuit sa traiasca numai din pomana !
Nu exista conceptul de fuziune in fotbal... nu sunt companii, nu poti contopi palmaresul. Se poate o echipa sa cumpere pe alta, asta da... dar inseamna ca una inghite pe cealalta. Asa cum Viitorul a inghitit Farul si i-a sters istoria... si si-a pastrat titlul luat ca Viitorul.
Promovati 'specialisti' ca Danciulescu si Savu. Pai Mircea Lucescu, Dinu, Florea Dumitrache, Dudu Georgescu, Mateut ce mai sunt daca voi promovați numai no-name-uri din astea? Bine, pe Florea nu il mai avem, dar ceilalti de ce nu sunt contactati sa de Redacția asta? Numai articole cu alde Danciulescu si astia din cea mai slaba perioada a lui Dinamo inainte de asta din prezent
Te.mai ajuta mimisterul...mai cazi pe jos, mai tragi de timp... Mentalitate de jucator crescut la dinamo..sau de miliatian, tot aia e. .
Joaca la pariuri baietii. Nu au cum sa se piarda /castige atatea meciuri dupa min 90. Trebuie sa fii chior sa nu vezi asta.
Dinamo daca retrogradeaza, si sunt sanse mari, e din cauza chitroseniei si a problemelor financiare cu care care a inceput campionatul. Daca ar fi avut de la inceput lotul de acum nu retrogradau. Pana la urma problemele financiare au disparut si vor iesi si din insolventa. Sunt convins ca in cazul in care scapa, se vor face imvestitii in lot la timp so se vor bate mult mai sus la anul. Daca nu, asta e, inca un an de liga 2.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.