Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Două anunțuri importante la FCSB: „El intră duminică, el debutează cu Botoșani”
0
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Măicuța Beatrice”, falsa clarvăzătoare care s-a îmbogățit din descântece ...
Libertatea
prostul cu aere de intelectual , (nu cand vorbeste, doar cand isi pune ochelari) a auzit ca este dorit de pandurii si a si pus mana pe telefon sa se convinga...cine te mai ia rebutule fara caracter ?...tu si cu ionut chirila , doi *** ai ciobanului care v-ati ratat definitiv dupa adancile plecaciuni la punga cu bani
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici Pandurii nu te vor, Marițo?
marica, esti o mizerie!
Dar tu cand ai fost ultima data treaz? Ca rational nu ai fost niciodata!
De unde să revină în România? Era plecat undeva? Poate cu pluta...! Sau FCSB nu e în România? Ce titluri prin gsp!!!
Eu chiar credeam ca o sa puteti sa spuneti care este ultimul meci de nota 10 al FCSB... Tu zici ca in meciul tur? N-as crede, probabil ai glumit. Totusi, cand a facut FCSB un meci bun ultima oara? (Atentie, nam zis de meciuri in grupele UCL, acolo stim cu totii, ultima lor victorie a fost la Dinamo Kiev, adica de atunci dateaza "recordul" de 23 meciuri consecutive FARA VICTORIE).
din meciul tur fraiere dae esti prea sarac cu duhul de felul tau si se umfla prosteste orezu in tine. nu ai invatat nimic din lectia turca? ah am uitat treci prin viata ca gasca prin apa. ramai hater ca mai mult nu poti.
Dar si Dinamo a facut ieri un meci de nota 10.. cu CS Stefanesti.. Iar au program la TV.. grupele Europa League, cel putin, 6 meciuri pentru Steaua, seminte si bere pentru Dinamo..
Cam de mult timp nu mai facuse FCSB un meci de nota 10... Chiar, de cand?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.